mIRC mIRC 7.64

Strona główna Windows Internet i komunikacja Komunikatory internetowe
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

mIRC jest jednym z najpopularniejszych klientów sieci IRC (Internet Relay Chat) dla systemu Windows, który rozwijany jest nieustannie od ponad 15 lat.

Program posiada przyjazny, w pełni konfiguralny interfejs graficzny, a także pozwala rozszerzać swoją funkcjonalność za sprawą rozszerzeń i skryptów stworzonych we własnym języku skryptowym. Z jego pomocą możemy łatwo komunikować się z ludźmi z całego świata, łącząc się z tzw. kanałami IRC, prowadzić rozmowy tekstowe z jednym lub wieloma użytkownikami jednocześnie, organizować własne listy znajomych, a także transferować pliki i komunikować się głosowo.

mIRC umożliwia nawiązywanie połączenia z wieloma kanałami jednocześnie, każdy z nich dostępny jest na osobnej karcie, obsługę IPv6, szyfrowania SSL, serwerów proxy, systemu UTF-8, UPnP, konfigurowanie dźwięków, powiadamiających o nadejściu nowej wiadomości oraz zapisywanie rozmów do logów itp. Jako dużą zaletą aplikacji poza rozszerzeniami, dodającymi odtwarzacz plików MP3 czy też serwery DCC, jest obsługa skryptów, które użytkownicy mogą pisać samodzielnie w celu np. automatyzacji poszczególnych operacji.

Niestety program dostępny jest oficjalnie jedynie w angielskiej wersji językowej.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez okres 30 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!