AndroidGryLogiczne i karcianeMahjong: Poszukiwania Skarbów
Mahjong: Poszukiwania Skarbów ikona

Mahjong: Poszukiwania Skarbów2.45

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Mahjong: Poszukiwania Skarbów to nieskomplikowana gra logiczna, w której zajmiemy się dopasowywaniem kształtów oraz wykonywaniem innych zadań.

Twórcy gry Mahjong: Poszukiwania Skarbów postanowili urozmaicić kampanię, dlatego też znajdziemy w niej różnorodne mechaniki. Będziemy musieli wykazać się spostrzegawczością, by odnaleźć takie same ikony na planszy, ale oprócz tego spróbujemy wykonać powierzone nam misje i rozwiązać łamigłówki; ponadto weźmiemy udział w ekspedycjach z udziałem przesympatycznych bohaterów.

Podczas rozgrywki w Mahjong: Poszukiwania Skarbów będziemy towarzyszyć Sophie oraz jej kotu o imieniu Oliver. Wspólnie z nimi postaramy się uporać z ponad 2000 układami, jakie przygotowali autorzy opisywanej produkcji. Warto również wspomnieć, że gra otrzymuje regularne aktualizacje (z nowymi poziomami, zadaniami i bohaterami), co sprawia, że tak naprawdę zabawa nigdy się nie kończy.

Mahjong: Poszukiwania Skarbów pozwala także na modernizowanie własnej posiadłości. W tym przypadku należy odnowić i udekorować budynek za pomocą dostępnych elementów. Co istotne, jest to możliwe zarówno w trybie online, jak i offline, bowiem gra nie wymaga stałego połączenia z internetem (nie trzeba martwić się o utratę postępów).

Mahjong: Poszukiwania Skarbów bazuje na modelu biznesowym free-to-play. Gra jest dostępna do pobrania za darmo, ale posiada wbudowane mikropłatności (transakcje cyfrowe przy wykorzystaniu prawdziwych pieniędzy).

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań246
Data aktualizacji16 lip 2024
System operacyjnyAndroid 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Mahjong: Poszukiwania Skarbów ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)