Mała przecena w App Store – kilka przydatnych aplikacji zupełnie za darmo

Mała przecena w App Store – kilka przydatnych aplikacji zupełnie za darmo

17.05.2016 20:30, aktual.: 17.05.2016 23:23

Szukasz edytora tekstu? Aplikacji do kontrolowania wydatków? Zaawansowanego dyktafonu? Zbieg okoliczności sprawił, że dziś w App Store można za darmo pobrać sporo przydatnych aplikacji, a także kilka typowo rozrywkowych. Wybrałam dla Was cztery najlepsze, które naprawdę warto mieć.

Matcha

Matcha to wygodny edytor tekstu, notes i lista rzeczy do załatwienia. Program sprawdzi się zarówno przy planowaniu podróży, robieniu zakupów, rozdzielaniu zadań, jak i pisaniu opowiadań. Jego normalna cena to 10 dolarów, tym bardziej warto tę aplikację zgarnąć za darmo.

Obraz

Matcha to także świetny klient Evernote, który potrafi zachować strukturę notesów i bezbłędnie synchronizuje notatki. Można też połączyć aplikację z innymi usługami, jak Dropbox czy iCloud. Pliki tekstowe można zapisywać w wielu formatach, w tym TXT, PDF, HTML i MD. Użytkownik ma też do wyboru cztery skórki, z których każda ma jasny i ciemny wariant, oraz sporo ustawień typograficznych. Choć Matcha działa na iPhonie, lepiej się z niej korzysta na większym ekranie. Doskonale wykorzystuje przestrzeń dostępną na iPadach Pro.

Obraz

Edytor Matcha znajdziecie w naszej bazie programów. Warto się pospieszyć, bo aplikacja jest dostępna za darmo tylko dziś.

Nanotech Notes

Nanotech Notes – ta aplikacja nie tylko świetnie się nazywa, ale też pozwala robić notatki w bardzo przyjemny sposób, przez szkicowanie palcem lub rysikiem na ekranie. Choć aplikacja wygląda na prostą, kryje ogromne możliwości, a od niedawna pozwala też rysować po mapach i zrzutach stron.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Aplikacja działa bardzo szybko, a przy tym kolejne elementy notatek są w czasie rzeczywistym synchronizowane na wszystkich urządzeniach połączonych z jednym kontem. Aplikacja kosztuje zwykle 3 euro, dziś można ją pobrać za darmo.

Rocky Finance

Rocky Finance to ciekawa aplikacja do zarządzania prywatnym budżetem, która jest banalnie prosta w obsłudze i estetyczna. Zamiast przebijać się przez wielopoziomowe menu, pozwala po prostu wybrać kategorię i wpisać kwotę.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Rocky zwykle kosztuje dolara.

Recorder Pro

Recorder Pro to zaawansowany dyktafon, który może zapisywać nagrania w formatach MP3, M4A, CAF, AIFF i WAV, a także zabezpieczyć je hasłem. Do nagrań można dołączać zakładki w czasie nagrywania, aplikacja pozwala także zarządzać nagraniami, odtwarzać je i zmieniać tempo przesłuchiwania.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Ten dyktafon zwykle kosztuje 5 dolarów.

Promocja jest ograniczona czasowo, więc jeśli któraś z aplikacji Ci się podoba, zgarnij ją jak najszybciej. Posiadaczom iPadów Pro i osobom korzystającym z Evernote szczególnie polecam edytor Matcha.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)