Malware Hunter ikona

Malware Hunter1.154.0.771

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Malware Hunter to program, który służy przede wszystkim do skanowania dysku twardego i ochrony przez rozmaitymi zagrożeniami.

Kluczową opcją dostępną w Malware Hunter jest skanowanie dysku twardego komputera w celu odnalezienia rozmaitych plików, które mogłyby zaszkodzić prywatności użytkownika i zainfekować system operacyjny. Skanowanie można przeprowadzić w jednym z trzech wariantów: szybkim, pełnym lub niestandardowym, które umożliwia sprawdzenie określonych folderów czy też plików (np. po pobraniu tychże z Internetu).

Narzędzie oferuje możliwość optymalizacji działania systemu operacyjnego i połączenia internetowego poprzez wyłączenie zbędnych aplikacji (np. tych startujących razem z popularnymi "okienkami") i funkcji sieciowych, z których nie korzystamy na co dzień.

Malware Hunter charakteryzuje się nowoczesnym i bardzo przejrzystym interfejsem użytkownika. Poszczególne opcje zostały podzielone na zakładki widoczne w lewej części ekranu, natomiast dostęp do konkretnych usług otrzymujemy klikając na wybraną ikonę znajdującą się po prawej stronie okna aplikacji.

Udostępnij
Malware Hunter 1.154.0.771wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
1.56 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań5 624
Data aktualizacji16 sie 2022
Rozmiar pliku95.46 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Malware Hunter ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)