WindowsBezpieczeństwoInne programy zabezpieczająceMalware Hunter
Malware Hunter ikona

Malware Hunter1.184.0.805

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Malware Hunter to program, który służy przede wszystkim do skanowania dysku twardego i ochrony przez rozmaitymi zagrożeniami.

Kluczową opcją dostępną w Malware Hunter jest skanowanie dysku twardego komputera w celu odnalezienia rozmaitych plików, które mogłyby zaszkodzić prywatności użytkownika i zainfekować system operacyjny. Skanowanie można przeprowadzić w jednym z trzech wariantów: szybkim, pełnym lub niestandardowym, które umożliwia sprawdzenie określonych folderów czy też plików (np. po pobraniu tychże z Internetu).

Narzędzie oferuje możliwość optymalizacji działania systemu operacyjnego i połączenia internetowego poprzez wyłączenie zbędnych aplikacji (np. tych startujących razem z popularnymi "okienkami") i funkcji sieciowych, z których nie korzystamy na co dzień.

Malware Hunter charakteryzuje się nowoczesnym i bardzo przejrzystym interfejsem użytkownika. Poszczególne opcje zostały podzielone na zakładki widoczne w lewej części ekranu, natomiast dostęp do konkretnych usług otrzymujemy klikając na wybraną ikonę znajdującą się po prawej stronie okna aplikacji.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
1.56 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań6 099
Data aktualizacji20 maj 2024
Rozmiar pliku49.49 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Malware Hunter ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)