MacOSAkcesoriaInne akcesoriaManyCam
ManyCam ikona

ManyCam8.1.0

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

ManyCam to rozbudowany program do prowadzenia wideoczatów i transmisji na żywo z użyciem wielu źródeł obrazu. Można z niego korzystać z wieloma popularnymi narzędziami, jak Skype czy YouTube, i w czasie rzeczywistym montować obraz z kamer, pulpitu, wstawiać grafiki, efekty i tym podobne.

Darmowa wersja programu pozwala na korzystanie z dwóch kamer i swobodne przełączanie się między nimi. Program obsłguje kamery podłączone do komputera bezpośrednio, a także w ograniczonym stopniu kamery IP (szersze możliwości mają płatne wersje). Można korzystać z efektów wideo i dźwiękowych, z wybranych przejść (więcej dostępnych jest w wersji płatnej programu), a ulubione ustawienia zapisać.

ManyCam w wersji podstawowej pozwala także na umieszczanie jednego obrazu na drugim (picture in picture), ale ma ograniczone możliwości w tym zakresie.

Bardziej zaawansowane, płatne wydania programu, umożliwiają także korzystanie z list odtwarzania, greenscreenów, materiałów w wyższych rozdzielczościach, a przede wszystkim z większej liczby kamer.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentManyCam LLC
Liczba pobrań638
Data aktualizacji21 wrz 2022
Rozmiar pliku80.88 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
ManyCam ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)