ManyCam ikona

ManyCam7.10.1.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

ManyCam to darmowa aplikacja pozwalająca dodawać w czasie rzeczywistym szereg efektów specjalnych do obrazu przechwytywanego z kamery internetowej.

Program pozwala m.in. na dodawanie obiektów do obrazu w postaci avatarów, flag, śmiesznych dynamicznych obiektów i znacznie więcej. Funkcją, na która warto zwrócić uwagę w ManyCam jest możliwość podmiany tła za osobą znajdującą się przed kamerą na dowolny obraz statyczny lub dynamiczny.

Poza tym autorzy udostępnili nam również opcje odpowiedzialne za wprowadzanie różnych efektów kolorystycznych, dodawanie dowolnego tekstu czy umieszczanie na ekranie rożnych akcesoriów kamuflujących (broda, kapelusz, okulary itp.). Kolejną dużą zaletą ManyCam jest baza efektów, którą można poszerzyć pobierając kolejne pozycje z internetu.

Udostępnij
Kup pełną wersję
ManyCam 7.10.1.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.614 ocen
ProducentManyCam LLC
Liczba pobrań265 680
Data aktualizacji20 maj 2022
Rozmiar pliku106.54 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
ManyCam ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (61)