bEEIhNgB
ManyCam ikona

ManyCam7.8.8.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

ManyCam to darmowa aplikacja pozwalająca dodawać w czasierzeczywistym szereg efektów specjalnych do obrazu przechwytywanegoz kamery internetowej.

bEEIhNgD

Program pozwala m.in. na dodawanie obiektówdo obrazu w postaci avatarów, flag, śmiesznych dynamicznychobiektów i znacznie więcej. Funkcją, na która warto zwrócić uwagę wManyCam jest możliwość podmiany tła za osobą znajdującą się przedkamerą na dowolny obraz statyczny lub dynamiczny.

Poza tym autorzyudostępnili nam również opcje odpowiedzialne za wprowadzanieróżnych efektów kolorystycznych, dodawanie dowolnego tekstu czyumieszczanie na ekranie rożnych akcesoriów kamuflujących (broda,kapelusz, okulary itp.). Kolejną dużą zaletą ManyCam jest bazaefektów, którą można poszerzyć pobierając kolejne pozycje zinternetu.

Udostępnij
Kup pełną wersję
ManyCam 7.8.8.1wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.514 ocen
Twoja ocena:
ProducentManyCam LLC
Liczba pobrań260 466
Data aktualizacji20 wrz 2021
Rozmiar pliku96.07 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
ManyCam ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEEIhNhz