WindowsMultimediaInne programy multimedialneManyCam
ManyCam ikona

ManyCam8.3.0.9

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

ManyCam to darmowa aplikacja pozwalająca dodawać w czasie rzeczywistym szereg efektów specjalnych do obrazu przechwytywanego z kamery internetowej.

Program pozwala m.in. na dodawanie obiektów do obrazu w postaci avatarów, flag, śmiesznych dynamicznych obiektów i znacznie więcej. Funkcją, na która warto zwrócić uwagę w ManyCam jest możliwość podmiany tła za osobą znajdującą się przed kamerą na dowolny obraz statyczny lub dynamiczny.

Poza tym autorzy udostępnili nam również opcje odpowiedzialne za wprowadzanie różnych efektów kolorystycznych, dodawanie dowolnego tekstu czy umieszczanie na ekranie rożnych akcesoriów kamuflujących (broda, kapelusz, okulary itp.). Kolejną dużą zaletą ManyCam jest baza efektów, którą można poszerzyć pobierając kolejne pozycje z internetu.

Kup pełną wersję
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.415 ocen
Twoja ocena
ProducentManyCam LLC
Liczba pobrań276 681
Data aktualizacji7 mar 2024
Rozmiar pliku121.19 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
ManyCam ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (63)