Mapy HERE poprowadzą europejskich właścicieli aut Hyundaia

Mapy HERE poprowadzą europejskich właścicieli aut Hyundaia

08.06.2016 11:34, aktual.: 09.06.2016 12:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Mapy HERE, kiedyś jedna z większych zalet smartfonów Lumia, a dziś także świetne rozwiązanie na Androida i iOS, należą obecnie do niemieckiego konsorcjum motoryzacyjnego. Niemcy nie zamierzają jednak zostawiać map tylko sobie, trafią one również do samochodów produkowanych przez Hyundaia.

Mapy HERE zdobyły duże uznanie w Europie, oferując bardzo dobrą nawigację. Korzystanie było bezpłatne, co w połączeniu z możliwością zapisania offline, przełożyło się na liczne grono użytkowników. Osoby, które miały styczność z byłymi mapami Nokii, powinna ucieszyć informacja, że HERE staną się podstawą w systemie nawigacji Hyundaia.

Każdy samochód Hyundaia sprzedawany w Europie będzie oferowany z najnowszą wersją HERE Maps. Ponadto ogłoszona została specjalna oferta, w ramach której auta Hyundaia z wbudowanym systemem nawigacji z przynajmniej z 2010 roku, otrzymają darmową aktualizację oprogramowania do map HERE.

Obraz

Podobnie jak w mobilnej aplikacji, także w Hyundaiu otrzymamy dostęp do stale aktualizowanych map, możliwość sterowania głosem, budynki w 3D oraz ogromną bazę lokalnych punktów. Nie zabrakło systemów wspomagających kierowcę, wśród których jednym z lepszych jest informowanie o maksymalnej dopuszczalnej prędkości. W aplikacjach na smartfony ostrzeganie o przekroczonej prędkości sprawdzało się naprawdę dobrze.

Mapy HERE powinny zapewnić kierowcom aut Hyundaia jedną z lepszych nawigacji. Mimo tego, chcielibyśmy by firmy motoryzacyjne dały nam możliwość wyboru wbudowanego systemu nawigacji – autorskie mapy, Mapy Google czy HERE Maps. Niestety, najczęściej jesteśmy skazani na jedno rozwiązanie, to od producenta, które często jest kosztowne, niedopracowane i zbyt rzadko aktualizowane. To sprawia, że nawet posiadacze bardzo dobrych samochodów z wbudowanymi nawigacjami kupują zewnętrzne urządzenia GPS (np. TomToma czy Garmina) albo korzystają po prostu ze smartfonu.

Jeśli chcecie sprawdzić skuteczność HERE Maps, to zapraszamy do ich pobrania. Dostępne są wersje na Androida, iOS-a oraz Windows Phone.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)