Mass Effect: Andromeda – dostępny darmowy 10-godzinny okres próbny

Mass Effect: Andromeda – dostępny darmowy 10‑godzinny okres próbny

Mass Effect: Andromeda – dostępny darmowy 10-godzinny okres próbny
Przemysław Chrzempka
16.07.2017 10:26, aktualizacja: 16.07.2017 12:23

Mass Effect: Andromeda to czwarta część serii gier RPG Mass Effect stworzona przez studio BioWare, której premiera odbyła się 21 marca 2017 roku. W Andromedzie, w przeciwieństwie do pozostałych odsłon cyklu, nie wcielamy się w rolę komandora Sheparda. Głównym bohaterem najnowszego Mass Effecta jest Sara lub Scott Ryder, których możemy wybrać w zależności od tego, czy chcemy grać kobietą czy mężczyzną. Rozgrywka skupiona jest na eksploracji i badaniu tytułowej galaktyki Andromedy, wykonując po drodze zadania oraz walcząc z hordami różnorodnych przeciwników.

MASS EFFECT™: ANDROMEDA – Battle For Humanity

Mass Effect: Andromeda niestety nie sprostała wysokim oczekiwaniom użytkowników. W dniu premiery gra posiadała dużo błędów, a animacje i mimika twarzy postaci wywoływały uśmiech na twarzy niejednego gracza. Electronic Arts - wydawca najnowszej części Mass Effect - stara się uratować kiepską sprzedaż Andromedy, wprowadzając do gry kilka aktualizacji usuwających błędy, poprawiających animacje mimiki twarzy i nie tylko. Teraz twórcy przygotowali darmową wersję próbną dla wszystkich zainteresowanych ich najnowszym dziełem.

Okres testowy jest dostępny do 1 listopada 2017 dla użytkowników PC, PS4, XONE. Wystarczy pobrać pełną wersję gry i uruchomić ją na swoim koncie (w zależności od tego, z jakiej platformy korzystacie). W wersję próbną można grać przez 10 godzin. Możecie spróbować swoich sił zarówno w kampanii jednoosobowej, jak i w trybie rozgrywki wieloosobowej. Jeśli trial zachęci was do zakupu pełnej wersji gry, wszystkie osiągnięcia i postępy w grze zostaną do niej automatycznie przeniesione. Dzięki darmowej wersji gry możecie sprawdzić, czy Mass Effect: Andromeda trafia w wasze gusta, jak wygląda sama usprawniona gra kilka miesięcy po premierze oraz czy wasz komputer sprosta minimalnym wymaganiom sprzętowym, które zamieszczam poniżej. Więcej informacji znajdziecie na stronie głównej Mass Effect:

Minimalne wymagania sprzętowe: • Procesor: Intel Core i5-3570 @3,4 GHz lub AMD FX-6350 @3,9 GHz. • Karta: NVIDIA GeForce GTX 660 2 GB lub AMD Radeon 7850 2 GB. • Pamięć: 8 GB RAM. • Dysk: Przynajmniej 55 GB wolnej przestrzeni dyskowej. • DirectX: 11.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (60)