Materiały z Cyberpunk 2077 skradzione. Wpłynęło żądanie okupu

Strona głównaMateriały z Cyberpunk 2077 skradzione. Wpłynęło żądanie okupu
08.06.2017 18:59
Materiały z Cyberpunk 2077 skradzione. Wpłynęło żądanie okupu

Emocje wokół kolejnej Cyberpunk 2077, gry CD Projekt RED są równie duże, co oczekiwania. Na temat produkcji wciąż wiemy jednak bardzo niewiele – wszelkie przecieki ograniczały się dotąd jedynie do wniosków, że świat gry będzie ogromny, znacznie większy niż choćby w Wiedźminie 3.[img=DBz0JG7XUAAyoOs]Niewykluczone, że wkrótce na temat produkcji dowiemy się znacznie więcej. Niestety, nie w rezultacie decyzji samych twórców. Na Twitterze studia pojawił się ćwierk, w którym ogłoszono, że przeznaczone wyłącznie do wewnętrznego użytku materiały dotyczące Cyberpunk 2077, zostały wykradzione przez nieznanego sprawcę.

Dokumenty są stare i w dużej części nie przedstawiają aktualnej wersji gry. Niemniej jeśli czekasz na Cyberpunka, najlepiej będzie, jeśli będziesz unikał jakichkolwiek informacji, które nie pochodzą od CD Projekt RED.

Skradzione dokumenty mają dotyczyć wczesnego etapu prac nad grą, a sprawca zażądał za nie okupu. Jeżeli CD Projekt RED nie zapłaci, wówczas informacje o Cyberpunk 2077 zostaną upublicznione. Z oświadczenia wynika że CD Projekt RED nie zamierza płacić złodziejom. Studio poinformowało jedynie, że o sprawie zostaną poinformowane służby.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (71)