mBank w Huawei AppGallery – jest oficjalne potwierdzenie

mBank w Huawei AppGallery – jest oficjalne potwierdzenie

fot. Shutterstock.com
fot. Shutterstock.com
Piotr Urbaniak
07.05.2020 12:01, aktualizacja: 07.05.2020 12:13

Wszyscy, którzy narzekali na brak aplikacji bankowych w sklepie Huawei AppGallery, mogą niniejszym nieco odetchnąć. Nadchodzą zmiany, a pierwszym bankiem, który zdecydował się na przystosowanie swojej apki do Huawei Mobile Services (HMS) jest mBank.

– Nie mogę jeszcze podać konkretnych dat, ale mogę potwierdzić, że aplikacja mBank wkrótce trafi do AppGallery – mówił podczas konferencji produktowej Witold Walczak, Ecosystem Solutions Business Director Huawei CBG Polska. Zdradził jednocześnie, że na tym nie koniec i wkrótce potem możemy spodziewać się kolejnych wydań w tej kategorii.

Obraz

Jak udało się dowiedzieć, aplikacja mBank będzie w całości oparta na HMS i zaoferuje wszystkie te funkcjonalności, które są dostępne na platformach konkurencyjnych. Premiera to, zdaniem Huawei, kwestia kilku najbliższych miesięcy. – W tej chwili jeszcze ustalamy jej [aplikacji – przyp. red.] z naszymi partnerami z mBanku, ale wszystko jest na dobrej drodze – uciął Walczak, dopytywany o konkretne możliwości i płatności zbliżeniowe.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (68)