mBank z awarią. Nie można płacić BLIK-iem, są problemy z logowaniem (aktualizacja)

Strona głównamBank z awarią. Nie można płacić BLIK-iem, są problemy z logowaniem (aktualizacja)
02.03.2020 13:14
mBank zmaga się z awarią, fot. Getty Images
mBank zmaga się z awarią, fot. Getty Images

Klienci mBanku mogą mieć powody do niezadowolenia. W wyniku awarii system bankowości internetowej nie działa w pełni sprawnie. Problemy pojawiają się już na etapie logowania, a do tego nie działają płatności BLIK-iem.

bEComZxN

O problemach z bankowością mBank poinformował klientów na swoim Facebooku. Jak wynika z krótkiej wiadomości, problemy mają dotyczyć logowania zarówno w aplikacji mobilnej, jak i webowej oraz płatności BLIK-iem. Bank deklaruje, że system płatności kartami nie uległ awarii i w ten sposób nadal można płacić za zakupy.

Jak można wywnioskować z komentarzy, niektórzy klienci w ogóle nie mogą się zalogować do bankowości, z kolei inni po zalogowaniu nie widzą wszystkich elementów systemu. Jeszcze inni zwracają przy tym uwagę, że problemy z płatnościami BLIK-iem nie są rzadkością i występują od dwóch miesięcy. Opisywana awaria jest drugim tego typu utrudnieniem dla klientów mBanku w ciągu ostatnich kilku dni.

bEComZxP

Niestety na razie nie wiadomo, jak długo potrwa przywracanie systemu do pełnej sprawności. mBank przeprosił za wszystkie niedogodności, ale nie oszacował czasu potrzebnego na naprawę. Informacja o usterce pojawiła się na Facebooku mBanku kwadrans przed godziną 11.

Aktualizacja, godz. 15:00

O godzinie 14:30 mBank poinformował, że problemy zostały rozwiązane i wszystkie elementy bankowości oraz BLIK powinny już działać prawidłowo.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bEComZyL