McAfee Online Backup w chmurze i bez limitów

McAfee Online Backup w chmurze i bez limitów

Wojciech Cybulski
26.01.2010 20:23

Firma McAfee uruchomiła usługę Online Backup pozwalającą na tworzenie kopii zapasowych danych i ich przechowywanie na zewnętrznych serwerach.

Najnowszy produkt McAfee skierowany jest do odbiorców indywidualnych i udostępnia im sieciowe konto o nieograniczonej pojemności, na którym w postaci zaszyfrowanej przechowywane są kopie plików pochodzące z komputerów użytkowników. Co ważne, usługę można skonfigurować w taki sposób, by proces tworzenia kopii odbywał się wyłącznie, gdy komputer znajduje się w stanie bezczynności. Odpowiedni algorytm może także nadpisywać stare wersje kopii plików, by dane na serwerze pozostawały cały czas aktualne. Usługa współpracuje z takimi programami z oferty McAfee jak VirusScan Plus, Internet Security czy Total Protection. Rozwiązanie McAfee bazuje na technologii tworzenia kopii zapasowych Mozy autorstwa Decho Corporation.

Zainteresowani mogą skorzystać z 30-dniowego okresu próbnego lub wykupić roczną subskrypcję, która została wyceniona na 205 zł. Usługa McAfee Online Backup do poprawnej pracy wymaga systemu Windows XP lub nowszego oraz szybkiego łącza internetowego.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)