MDK za darmo na GOG.com. Warto się pośpieszyć!

MDK za darmo na GOG.com. Warto się pośpieszyć!

MDK za darmo na GOG.com. Warto się pośpieszyć!
21.11.2017 18:01

GOG.com ogłosił dziś, że z promocją z okazji Black Friday wystartuje przewrotnie już we wtorek. Z tej okazji przygotowano dla graczy coś specjalnego – świetną i nie mniej grywalną niż 20 lat temu strzelankę MDK można już teraz dodać do swojej kolekcji za darmo! Wystarczy posiadać konto na GOG.com i kliknąć przycisk na stronie gry MDK.

Obraz

Chwila osobistej dygresji – niewiele gier akcji TPP, może z wyjątkiem pierwszych dwóch odsłon Maksa Payne'a, zapadło mi w pamięć tak mocno, jak MDK właśnie. Od stanowiącej prolog desantowej minigry, w której unikać trzeba było szperaczy i rakiet ziemia-powietrze, po kolejne areny na opanowanej przez zmechanizowanych obcych Ziemii – Shiny Entertainment przygotowało niewyczerpanie grywalną i przetykaną humorem produkcję, której ząb czasu się nie ima.

W MDK gracz wciela się w Kurta Hectica, odzianego w futurystyczny kombinezon bojowy dozorcy, który za zadanie ma odbić Ziemię z rąk eksploatujących jej zasoby obcych. Kurt jest wysłannikiem nieco zaburzonego doktora Hawkinsa oraz cieszącego się świetnym zdrowiem czterorękiego i dwunogiego mówiącego psa imieniem Bones. W MDK znajdziemy znacznie więcej kuriozalnych smaczków, jak choćby nietypowe zachowania obcych, którzy zamiast prowadzić ogień, często... naśmiewają się z chybionych strzałów gracza czy pozują przed lunetą karabinu wyborowego wbudowanego w kombinezon Kurta.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

MDK będzie dostępne na GOG-u za darmo do 23 listopada, do godziny 15:00. Oczywiście gra Shiny Entertainment stanowi jedynie zwieńczenie promocyjnej oferty Black Friday: ponadto przygotowano ponad trzysta ofert rabatowych, nawet do 90%, na klasyki wszech czasów i największe premiery roku, w tym: Furi (-40%), Wiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Gry Roku (-60%), Heroes of Might and Magic III (-75%), Owlboy (-25%), Dungeon Keeper 2 (-75%), Titan Quest Anniversary Edition (-80%), Little Nightmares (-50%) i wiele innych.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (27)