WindowsFirmaProgramy do obsługi serwisuMenadżer Serwisu

Menadżer Serwisu20200227

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Menadżer Serwisu to program przeznaczony dla firm zajmujących się sprzedażą i serwisem kserokopiarek oraz innych urządzeń biurowych.

Pozwala na prowadzenia bazy klientów, posiadanych przez nich urządzeń oraz wykonywanych usług. Umożliwia planowanie pracy na bliższe i dalsze okresy przez systematyczne zapisywanie terminów następnych planowanych wizyt serwisowych oraz ewidencjonowanie już zgłoszonych serwisów. Raportuje wykonane usługi, historię pracy urządzenia oraz całego serwisu.

Jak informuje autor, prace nad programem prowadzone były we współpracy z istniejącymi serwisami, co pozwoliło podnieść jego funkcjonalność nie tworząc jednocześnie narzędzi, które nie byłyby używane, lub byłyby używane bardzo rzadko.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.54 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań9 931
Data aktualizacji3 mar 2020
Rozmiar pliku13.89 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (shareware)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)