Literówka? Pomyłka? Puściły ci nerwy? To już nie problem. Wzorem kilku innych komunikatorów Facebook Messenger także uzyska możliwość cofania wysłanych wiadomości. Oczywiście w imię integralności rozmów i kłótni, cofnięcie wiadomości będzie dostępne tylko przez pewien czas od wysłania.

bEUFbMJh

Jane Manchun Wong jeszcze nie zdradziła, przez jaki czas po wysłaniu wiadomości będziemy mogli ją usunąć z historii wszystkich uczestników czatu, ale raczej nie będzie można z tym zwlekać. Konkurencyjny WhatsApp pozwala usunąć wiadomość przez 7 minut od wysłania, w Messengerze możemy spodziewać się podobnego ograniczenia.

Ponadto zrzuty ekranu komunikatora prezentują nowy interfejs, w którym można zmienić kolorystykę czatów i stosować gradienty. Zgodnie z informacjami z początku miesiąca, będziemy mieli możliwość wyboru jednego z pięciu gradientów oraz kilkanaście jednolitych kolorów. Czaty będą wyglądać cukierkowo, ale może z czasem pojawią się też bardziej „poważne” schematy… albo możliwość tworzenia własnych. Te same kolory będą dostępne w ciemnym motywie Messengera.

350253396168959937

Ponadto Facebook pracuje nad obsługą głosową Messengera i naklejkami w rozszerzonej rzeczywistości, które można umieszczać jako elementy sceny na zdjęciach wysyłanych znajomym lub dodawanych do relacji. Do akcji, poza pomachaniem do kogoś, dołączy przybicie piątki i zaczepka.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Komentarze (18)
bEUFbMKf