Messenger pozwoli cofnąć wysłane wiadomości, dostaniemy na to kilka minut

Messenger pozwoli cofnąć wysłane wiadomości, dostaniemy na to kilka minut

15.10.2018 11:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Literówka? Pomyłka? Puściły ci nerwy? To już nie problem. Wzorem kilku innych komunikatorów Facebook Messenger także uzyska możliwość cofania wysłanych wiadomości. Oczywiście w imię integralności rozmów i kłótni, cofnięcie wiadomości będzie dostępne tylko przez pewien czas od wysłania.

Jane Manchun Wong jeszcze nie zdradziła, przez jaki czas po wysłaniu wiadomości będziemy mogli ją usunąć z historii wszystkich uczestników czatu, ale raczej nie będzie można z tym zwlekać. Konkurencyjny WhatsApp pozwala usunąć wiadomość przez 7 minut od wysłania, w Messengerze możemy spodziewać się podobnego ograniczenia.

Ponadto zrzuty ekranu komunikatora prezentują nowy interfejs, w którym można zmienić kolorystykę czatów i stosować gradienty. Zgodnie z informacjami z początku miesiąca, będziemy mieli możliwość wyboru jednego z pięciu gradientów oraz kilkanaście jednolitych kolorów. Czaty będą wyglądać cukierkowo, ale może z czasem pojawią się też bardziej „poważne” schematy… albo możliwość tworzenia własnych. Te same kolory będą dostępne w ciemnym motywie Messengera.

Obraz

Ponadto Facebook pracuje nad obsługą głosową Messengera i naklejkami w rozszerzonej rzeczywistości, które można umieszczać jako elementy sceny na zdjęciach wysyłanych znajomym lub dodawanych do relacji. Do akcji, poza pomachaniem do kogoś, dołączy przybicie piątki i zaczepka.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)