AndroidPersonalizacjaWidżetyMeteoWidget
MeteoWidget ikona

MeteoWidget1.32

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Aplikacja MeteoWidget bazuje na jednym z najpopularniejszych serwisów meteorologicznych w naszym kraju: meteo.pl. Specyficzny sposób prezentacji danych sprawia, że aplikacje do jego obsługi ograniczają się zazwyczaj do pobierania pliku graficznego z prognozą. MeteoWidget idzie znacznie dalej i oferuje nam widgety.

Ze względu na wspomnianą specyfikę prezentacji danych, aplikacja posiada rozbudowane ustawienia. Z ich poziomu możemy także sprawdzić klasyczny wykres z prognozą, a także zapoznać się z wypisem najważniejszych informacji odnośnie pogody. W dodatkowym menu znajdziemy szczegółowe dane i mapy dla takich zjawisko jak mgła, wiatry przyziemne, widzialność, chmury i wiele innych. Naszą pozycję możemy określić na 3 sposoby: za pomocą wbudowanego GPS-u, wpisując ręcznie koordynaty, bądź też wybierając miejscowość z dostępnych w wyszukiwarce.

Dostępne są cztery rozmiary widgetów. I większy rozmiar tym więcej danych na nim ujrzymy. Choć wykonanie widgetów nie zachwyca to prezentują się przyzwoicie. Po ich wybraniu zostajemy przeniesieni do standardowej prognozy, prezentowanej w formie wykresu. Aplikacja jest darmowa, zawiera reklamy które są widoczne dopiero z poziomu programu.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentProgramador
Liczba pobrań1 579
Data aktualizacji8 lut 2015
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
MeteoWidget ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)