Microsoft będzie współpracował z Sony?

Microsoft będzie współpracował z Sony?

15.07.2011 12:35

Jeden z czytelników forum NeoGAF znalazł ciekawe domeny, będące własnością Microsoftu. Ich nazwy sugerują możliwą współpracę z Sony.

Mowa o domenach sony-microsoft.com i microsoft-sony.com, które zostały zarejestrowane na stanowisko Microsoft Corporation Domain Administrator za pośrednictwem firmy Corporate Domains, podobnie jak domena microsoft.com i 45 tysięcy domen posiadanych przez firmę z Redmond.

Żadna z firm nie podała oficjalnych informacji na temat współpracy, do Internetu nie trafił nawet żaden przeciek w tej sprawie. Jednak zarejestrowane domeny sugerują, że coś jest na rzeczy. Dość oczywistym polem spekulacji jest rynek konsol, na którym Xbox 360 ściera się z PlayStation. Jednak raczej nie należy się spodziewać XStation 360. Bardziej prawdopodobnym polem współpracy są urządzenia mobilne. Obecnie Sony zajmuje się jedynie telefonami z Androidem (Xperia Play), ale Windows Phone jest łakomym kąskiem i możliwe, że Sony chce mieć swój udział w przewidywanym sukcesie nowej platformy.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (12)