Microsoft Edge Beta dostał pierwszą aktualizację. Teraz bazuje na Chromium 78

Strona głównaMicrosoft Edge Beta dostał pierwszą aktualizację. Teraz bazuje na Chromium 78
26.09.2019 09:32
Edge Beta z Chromium dostał pierwszą aktualizację, fot. Oskar Ziomek
Edge Beta z Chromium dostał pierwszą aktualizację, fot. Oskar Ziomek

Przeglądarka Microsoft Edge Beta bazująca na Chromium otrzymała pierwszą aktualizację. Do programu wdrożono tym samym poprawki i nowości, które przez ostatnie tygodnie były testowane w odmianach Dev i Canary.

bEJTPgXp

Wśród nich znalazły się nowe funkcje logowania i synchronizacji, wygodniejszy dostęp do ulubionych oraz domyślnie aktywne blokowanie śledzenia. To pierwsze zmiany w tym wydaniu. Edge z Chromium w wersji Beta został oficjalnie udostępniony w drugiej połowie sierpnia, choć jego instalatory można było znaleźć na serwerach Microsoftu jeszcze w maju.

Przeglądarka powinna się zaktualizować automatycznie przy najbliższej okazji. Niecierpliwi mogą jednak zajrzeć do informacji o programie i tam ręcznie wymusić sprawdzenie aktualizacji, co poskutkuje natychmiastową instalacją.

bEJTPgXr

Warto pamiętać, że wraz z oficjalnym wprowadzeniem Edge'a w wersji Beta na rynek, w sieci znaleziono instalatory teoretycznie stabilnego wydania przeglądarki. W praktyce program nie jest jeszcze gotowy do wprowadzenia na rynek, ale zainteresowani testami mogą go zainstalować i na bieżąco obserwować postępy.

Przeglądarkę Edge bazującą na Chromium można pobrać z naszego katalogu oprogramowania. Wersje testowe dostępne są w rozwijanym menu Wszystkie wersje.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bEJTPgYn