Microsoft Edge. Eksport kolekcji do Worda w nowym, problematycznym wydaniu Dev

Microsoft Edge. Eksport kolekcji do Worda w nowym, problematycznym wydaniu Dev

Edge z Chromium w nowej wersji z eksportem do Worda
Edge z Chromium w nowej wersji z eksportem do Worda
Oskar Ziomek
30.08.2019 19:38

Przeglądarka Microsoft Edge z silnikiem Chromium została ponownie zaktualizowana. Do testerów zaczęło trafiać nowe wydanie Dev, w którym pojawiło się kilka nowości. Wśród nich działający eksport kolekcji do Worda.

Chodzi o funkcję zapowiedzianą jeszcze w maju, która pomaga tworzyć notatki dotyczące odwiedzanych stron. Podczas przeglądania danej witryny można ją ręcznie dodać do kolekcji, gdzie zapiszą się najważniejsze informacje.

The future of Microsoft Edge

W ten sposób można szybko uzyskać na przykład zestawienie wyszukiwanych produktów, a następnie wyeksportować je lub udostępnić. Najnowsze wydanie Edge'a w wersji Dev jest pierwszym, w którym eksport do pliku Worda powinien działać.

Aktualizacja Edge'a z problemami

Słowo "powinien" nie pojawiło się w poprzednim zdaniu przypadkowo. Na stronie Microsoftu pojawiła się bowiem krótka informacja o kłopotach z wdrożeniem nowej wersji Edge'a Dev. Z tego powodu, aktualizacja najprawdopodobniej nie trafi do wszystkich zainteresowanych w tym tygodniu.

Aby przetestować działający eksport kolekcji i inne nowości w wersji Dev, konieczne więc jest uzbrojenie się w kilka dni cierpliwości. Alternatywnie skorzystać można z mniej stabilnego wydania Canary, do którego nowości trafiają w pierwszej kolejności.

Przeglądarkę Microsoft Edge z silnikiem Chromium można pobrać za pośrednictwem naszego katalogu oprogramowania.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)