WindowsNarzędziaWirtualizacjaMicrosoft Emulator
Microsoft Emulator ikona

Microsoft Emulator1.159.0

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item

Microsoft Emulator to niewielkie i bezpłatne narzędzie, które umożliwia uruchomienie na komputerze systemu Windows 10X przeznaczonego dla urządzeń z wieloma wyświetlaczami, takimi jak Surface Neo. Rozwiązanie to nie wymaga posiadania fizycznego urządzenia z takim systemem, a uruchamiany jest on na desktopie za pośrednictwem wirtualnej maszyny.

Dzięki Microsoft Emulator każdy użytkownik posiada możliwość darmowego przetestowania środowiska 10X w domowych warunkach. Ponadto, z narzędzia z pewnością skorzystają również programiści, którzy będą mogli sprawnie testować i debugować tworzone oprogramowanie. Na plus zaliczyć należy integrację z Visual Studio - po uruchomieniu aplikacji w środowisku programistycznym automatycznie uruchamia się również emulator a na nim nasza aplikacja.

Aby móc uruchomić w opisywanym emulatorze system Windows 10X wymagane jest posiadanie jego obrazu. Pobrać go można za pośrednictwem naszego katalogu oprogramowania lub bezpośrednio z Microsoft Emulatora z wykorzystaniem wbudowanego menedżera.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań999
Data aktualizacji19 mar 2020
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Microsoft Emulator ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)