Microsoft Excel: Gabriela Strój stanie do walki o 5 tysięcy dolarów

Microsoft Excel: Gabriela Strój stanie do walki o 5 tysięcy dolarów

Microsoft Excel
Microsoft Excel
Źródło zdjęć: © Pixabay
Karolina Kowasz
05.06.2021 08:50

Umiejętność pracy z Microsoft Excelem jest prawdopodobniej najczęściej wpisywaną zdolnością w CV. Większość użytkowników nie zdaje sobie jednak sprawy z jego możliwości. Ci, dla których ten program na ma tajemnic, mają zaś szansę na 5000 dolarów.

Już 8 czerwca odbędzie się bitwa modelowania finansowego na żywo. Rywalizować ze sobą będzie 8 specjalistów Microsoft Excela z 8 różnych krajów. Wśród reprezentantów nie zabrakło także polskiego akcentu. Do walki o nagrodę główną stanie m.in. Polka Gabriela Strój. Zawody to świetna okazja do nauczenia się kilku sztuczek stosowanych przez jedne z największych umysłów w modelowaniu finansowym.

Pierwszy etap zawodów miał swoje miejsce już 22 stycznia, zaś obecny potrwa od 25 do 28 czerwca. Zawody mają system rankingowy z mistrzami regionalnymi, zaś osoba, która wygra cały turniej zgarnie nagrodę o wysokości 5 tysięcy dolarów.

Zawodnicy
Zawodnicy© Smash.gg

Rywalizację zawodników będzie można oglądać na żywo na platformie Youtube. Gospodarzami całego wydarzenia będą Adam Callens i Danielle Stein Fairhurst. Ich zadaniem będzie analizowanie modeli uczestników w miarę ich tworzenia. Każdy uczestnik otrzyma dostęp do modelu finansowego, znajdującego się na FMWC OneDrive. Uczestnicy będą musieli przygotować obliczenia w wyznaczonym im modelu finansowym i złożyć odpowiedzi w zakładce odpowiedzi, które zostaną uwzględnione w tych modelach.

Jeżeli chcecie się doszkolić by w przyszłości samemu stanąć w szranki w bitwie modelowania, to możecie pobrać program Microsoft Excel (w wersji na Windowsa lub MacOS-a) z naszego katalogu oprogramowania.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)