Microsoft kusi pierwszą grafiką następcy Surface Booka. Nadchodzą zmiany

Strona głównaMicrosoft kusi pierwszą grafiką następcy Surface Booka. Nadchodzą zmiany
29.08.2016 10:44
Microsoft kusi pierwszą grafiką następcy Surface Booka. Nadchodzą zmiany

W lipcu jasnym stało się, że rodzina urządzeń Surface wkrótce znacznie się rozrośnie. Według ówczesnych przecieków, jeszcze w tym roku zobaczymy jedno urządzenie z tej serii, zaś kolejne trzy będą miały premierę w przyszłym roku. Microsoft właśnie uchylił (choć tylko minimalnie) rąbka tajemnicy.

bETxoIbV

Na koncie Surface na Instagramie ukazała się nowa fotografia, czy raczej grafika, opisana jako Twój klucz do sukcesu i otagowana jako #Micrsoft #Surface #DoGreatThings. Wszystko wskazuje, że jest to pierwsza oficjalna informacja o nowym Surfacie, a konkretniej o drugiej odsłonie Surface Booka.

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Microsoft Surface (@surface) 28 Sie, 2016 o 9:20 PDT

bETxoIbX

Mimo że o urządzeniu, ponad to, co widać na grafice, nie wiadomo nic, już zdążyło ono wywołać kontrowersje. Jedni cieszą się z czarnego koloru obudowy, drudzy zaś wskazują na poważny mankament. Jedną z największych zalet pierwszego Surface Booka były bowiem nowatorskie zawiasy.

Wygląda na to, że w drugiej odsłonie Surface Booka tego rozwiązania zabraknie. Trudno jednak zakłdać, że w przypadku serii, o którą Microsoft troszczy się szczególnie, nie przygotowano godnego następcy. Na szczegóły przyjdzie nam jednak jeszcze poczekać.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bETxoIch
Komentarze (23)
bETxoIcT