Microsoft Office 2019 dostępny w sprzedaży. Chcesz Outlooka – wydasz ponad 1000 złotych

Microsoft Office 2019 dostępny w sprzedaży. Chcesz Outlooka – wydasz ponad 1000 złotych

Office 2019 jest już dostępny w sprzedaży (depositphotos)
Office 2019 jest już dostępny w sprzedaży (depositphotos)
Oskar Ziomek
03.10.2018 23:53, aktualizacja: 04.10.2018 08:02

Aktualizacja

W internecie pojawiły się już także oferty na Office'a 2019 w wersji dla użytkowników domowych i małych firm. Taka edycja jest wyceniana na około 1200 złotych i w jej skład wchodzi już program Microsoft Outlook.

Czas oczekiwania dobiegł końca i nowy pakiet biurowy Microsoft Office 2019 jest już dostępny w sprzedaży. Mowa o nowych wydaniach między innymi Worda, Excela i PowerPointa w wersji z dożywotnią licencją, które stanowią alternatywę dla promowanej od dłuższego czasu przez Microsoft edycji Office 365. Wersja 2019 to programy instalacyjne, które będą aktualizowane pod kątem bezpieczeństwa, ale nie zyskają już na funkcjonalności: tego typu nowości na bieżąco trafiają tylko do pakietu Office 365.

Pierwsze informacje o nowym wydaniu pojawiły się już wcześniej, toteż tym razem warto przyjrzeć się przede wszystkim oficjalnym cenom, które znalazły się już w sklepie Microsoftu. Okazuje się, że za Office'a 2019 w edycji dla użytkowników domowych i studentów trzeba zapłacić niecałe 640 złotych. Podobnie jak w przypadku poprzedniej edycji 2016, w tym przypadku nie ma w zestawie cenionego Outlooka do obsługi poczty.

Obraz

By go zdobyć, trzeba zainwestować w Office'a 2019 Professional, który został wyceniony na 2499 złotych, choć oczywiście warto zaznaczyć, że poza dodatkowym Outlookiem w zestawie znajdzie się także między innymi najnowszy Publisher czy Access. W obydwu przypadkach licencja pozwala na instalację pakietu tylko na jednym komputerze. Ponieważ mówimy o wersji z dożywotnią licencją, w pakiecie nie ma również dostępu do chmury OneDrive, jak w przypadku Office'a 365.

Ta wersja pakietu biurowego może się więc okazać dużo korzystniejsza, szczególnie dla rodzin. Edycja dla użytkowników domowych składa się z kompletu programów, a od niedawna może z niej korzystać łącznie 6 użytkowników, którzy mogą instalować mobilne odmiany programów na dowolnej liczbie urządzeń. Co więcej, każdy użytkownik otrzymuje własny terabajt miejsca w chmurze.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (240)