Microsoft przedstawia limitowaną edycję Xboksa One — Day One 2013

Microsoft przedstawia limitowaną edycję Xboksa One — Day One 2013

08.08.2013 16:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Do premiery Xboksa One jeszcze trochę czasu zostało, ale Microsoft ma już gotowych kilka próbek produkcyjnych swojej konsoli, więc postanowił zaspokoić fanów filmików, które prezentują tak zwany unboxing, czyli zademonstrować to, co znajdziemy w opakowaniu. Pierwszy rzut sprzętu na rynek, określany jako Day One 2013, będzie nieco bogatszy od sprzedawanego w sklepach później, tak jak było także z Xboksem 360.

Unboxing Xbox One

W pudle oznaczonym jako edycja specjalna znajdziemy oczywiście konsolę, nowy sensor Kinect, drukowaną instrukcję i kilka broszurek, naklejkę, pad z wyjątkowo chromowanym w tej wersji krzyżakiem i napisem na środku, headset (dodawany okazuje się będzie w każdej wersji konsoli), wysokiej jakości kabel 4K HDMI 1.4 plus sporych rozmiarów zasilacz z kablem. Do tego dochodzi kod na tajemnicze cyfrowe osiągnięcie Day One.

Przy okazji okazało się, że nagrywanie filmików z gier to opcja dostępna wyłącznie w ramach abonamentu Gold. Firma Sony potwierdziła od razu, że do korzystania z podobnej funkcjonalności na PlayStation 4 nie będzie wymagała PlayStation Plus.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)