Microsoft Store w końcu dostał „listę życzeń”, ale jeszcze nie działa w pełni

Microsoft Store w końcu dostał „listę życzeń”, ale jeszcze nie działa w pełni

Microsoft Store w końcu dostał „listę życzeń”, ale jeszcze nie działa w pełni
24.08.2018 16:14

Prace nad sklepem z aplikacjami Microsoft Store posuwają się do przodu. Platforma pozwalająca kupować aplikacje i gry uzyskała kolejną przydatną funkcję, którą znajdziemy już u konkurencji – „listę życzeń”. Na razie zobaczymy ją w przeglądarkowej wersji sklepu i na Windowsie 10, gdzie jeszcze nie działa.

Możliwość dodania aplikacji do „listy życzeń” zobaczymy jako nieduże serduszko obok nazwy programu, przez co bardziej adekwatną nazwą byłaby „lista ulubionych”. Można jednak dodać do niej nie tylko aplikacje, które już mamy, ale też takie, które być może chcemy kupić.

Obraz

Możliwość dodania aplikacji i gry do listy życzeń zobaczymy w sklepie na Windowsie 10, ale na razie klikanie serduszka nie przynosi żadnych efektów. Nie możemy też jeszcze zobaczyć swojej listy aplikacji, ale dobrze by było, by była synchronizowana w ramach konta Microsoft między różnymi urządzeniami. Serduszko na razie nie jest widoczne na konsolach Xbox One ani na mobilnej wersji Windowsa 10. Microsoft milczy i nie wiemy, kiedy lista będzie dostępna dla wszystkich.

Na konsolach Xbox One do niedawna testowany był nowy koszyk na zakupy, który został wprowadzony w ubiegłym tygodniu do działania. „Lista życzeń” to zapewne kolejny krok w kierunku wprowadzenia Microsoft Store do czasów współczesnych – w końcu konkurencja od dawna ma takie funkcje.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)