Microsoft Surface Book 2 już bez problemów z procesorem. Wydano trzy aktualizacje

Microsoft Surface Book 2 już bez problemów z procesorem. Wydano trzy aktualizacje

Microsoft wydał nowe aktualizacje dla Surface Booka 2, fot. Microsoft
Microsoft wydał nowe aktualizacje dla Surface Booka 2, fot. Microsoft
Oskar Ziomek
15.10.2019 17:06

Dobre wieści dla właścicieli Microsoft Surface Booków 2. Producent wydał trzy aktualizacje dla tych urządzeń, z których jedna powinna rozwiązywać problem z nieuzasadnionym obniżaniem wydajności procesora, co użytkownicy sygnalizowali od tygodni.

Na nowe aktualizacje zwrócono uwagę na łamach serwisu Thurrott. Na stronie Microsoftu z podsumowaniem aktualizacji dla Surface Booka 2 pojawiły się trzy nowe wpisy dotyczące października, a wśród nich firmware 182.1004.139.0. Ta aktualizacja powinna rozwiązać problemy z throttlingiem procesorów, które zostały potwierdzone dopiero pod koniec września.

Aktualizacje dla Surface Booka 2, źródło: Microsoft.
Aktualizacje dla Surface Booka 2, źródło: Microsoft.

Chodzi o problem, który pojawił się w urządzeniach Microsoftu po jednej z ostatnich aktualizacji. Z nieuzasadnionych powodów zegary procesorów były spowalniane nawet do prędkości 0,4 GHz.

Co interesujące, Microsoft wydał aktualizację oprogramowania dotyczącą tego błędu tylko dla Surface Booka 2. Według informacji użytkowników, usterka dotyczy jednak także Surface Pro 6. Niestety, zgodnie z informacją na stronie pomocy technicznej, w tym przypadku nie wydano jeszcze łatki.

Dla obydwu urządzeń wspólna jest natomiast aktualizacja, która poprawia energooszczędność. Surface Book 2 otrzymał także aktualizację 389.2837.768.0, która rozwiązuje problem z Menedżerem Urządzeń i wyświetlaczami.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)