Microsoft Surface Pro 7 – nowy tablet z piórem i wyczekiwanym USB‑C

Microsoft Surface Pro 7, fot. zrzut ekranu z prezentacji Microsoftu.
Microsoft Surface Pro 7, fot. zrzut ekranu z prezentacji Microsoftu.
Oskar Ziomek

02.10.2019 16:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Microsoft Surface Pro 7 to kolejna generacja tabletu dla najbardziej wymagających. Producent zaprezentował ją na konferencji, podczas której pokazano wiele nowych urządzeń w serii Surface, w tym nowe laptopy i akcesoria.

Microsoft opisuje nowy tablet Surface Pro 7 jako połączenie wydajności, efektywności i nowoczesnych rozwiązań. Komputer wyposażono w klawiaturę o niskim skoku i precyzyjny gładzik, które podobnie jak wcześniej są zintegrowane z okładką dostępną w kilku kolorach.

Surface Pro 7 podczas prezentacji możliwości pióra w Excelu, fot. zrzut ekranu z prezentacji Microsoftu.
Surface Pro 7 podczas prezentacji możliwości pióra w Excelu, fot. zrzut ekranu z prezentacji Microsoftu.

Od strony technicznej warte uwagi jest pióro. Podczas prezentacji pokazano, jak wygodnie można go używać na potrzeby edycji notatek. Pióro może być wykorzystywane do edycji tekstu, co powinno przyspieszyć modyfikowanie w trybie tabletu wcześniej stworzonych notatek z pomocą klawiatury.

Pióro sprawdzi się także w Excelu, gdzie dzięki rozpoznawaniu tekstu można za jego pomocą wygodnie edytować zawartość komórek – oprogramowanie automatycznie rozpozna pismo odręczne i właściwie sformatuje tekst na potrzeby typu w danej komórce. Surface Pro 7, podobnie jak nowy Microsoft Surface Laptop 3, został także wyposażony w nowe mikrofony, które mają zapewnić świetną jakość dźwięku.

Nowy Surface Pro 7 już teraz trafia do przedsprzedaży. Jego cenę ustalono na 749 dolarów, co przy obecnym kursie i bezpośrednim przeliczeniu daje kwotę niecałych 3000 złotych.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)