Microsoft szykuje wersję offline Office 2021

Microsoft szykuje wersję offline Office 2021

Microsoft szykuje wersję offline Office 2021
Karolina Kowasz
19.02.2021 11:40

Zgodnie z nowymi doniesieniami z Microsoftu, jego produkt Office 2021 pojawi się jeszcze w tym roku zarówno dla systemów Mac, jak i Windows. Firma wyda zaktualizowaną wersję chmurową i wersję Long-Term Servicing Channel (LTSC). Ta druga będzie wersją działać w trybie offline i nie będzie wymagać przeglądarki.

Office w wersji LTSC jest rozwiązaniem dedykowanym firmom, które nie zawsze mają niezawodną łączność z Internetem lub preferują, aby wszystkie aplikacje i funkcje były dostępne lokalnie w ich systemach. Na obecną chwilę Microsoft nie ujawnia jednak zbyt wielu szczegółów na temat funkcji, które znajdą się nadchodzącej wersji Office’a.

To, czego mogą być pewni użytkownicy, to tryb dark mode, tablice dynamiczne oraz XLOOKUP w Excelu. Pojawi się także szereg ulepszeń dostępności. Dodatkowo Microsoft zapewni wsparcie dla pakietu Office 2021 przez pięć lat zamiast siedmiu lat, w porównaniu z poprzednimi wersjami.

Microsoft nie planuje zmiany cen produktów. Wersję zapoznawczą z wersją LTSC pojawi się już w kwietniu, niedługo później planowana jest pełna wersja programu. Poza nową wersją Office, Microsoft wyda w tym roku również nową wersję systemu Windows 10.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (33)