Microsoft wydał nowego mobilnego Pasjansa. Czy pożegnacie zielone tło?

Microsoft wydał nowego mobilnego Pasjansa. Czy pożegnacie zielone tło?

03.03.2017 15:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pasjans to jeden z najważniejszych programów, dołączonych do systemu Windows. Od wydania Windowsa 3.0 aplikacja umilała miliony godzin pracy z komputerem. Teraz w Pasjansa, Pajączka i Kierki Microsoftu można grać zawsze i wszędzie, dzięki mobilnej odsłonie Microsoft Solitaire Collection. Właśnie wydana została spora aktualizacja gry dla Androida, która dogania wersję dla Windowsa.

Microsoft Solitaire Collection pozwala zagrać w 5 gier karcianych: Klondike (Pasjans), Spider (Pajączek), Freecell (Kierki), TriPeaks (3 szczyty) i Pyramid (Piramida). Aplikacja ma także możliwość połączenia się z usługą Xbox Live i codziennie dostarcza nowe wyzwania. Pasjans jest dostępny w tych samych 5 trybach co w wersji na Windowsa.

Obraz

Piramida i 3 szczyty dostały nowy przycisk dociągania karty i rozkładania kart, Pajączek inną wizualizację stosu kart, w różnych miejscach pojawiły się też podświetlenia i ułatwienia. Z myślą o ekranach dotykowych wprowadzony został gest ułatwiający szybkie umieszczanie kart na odpowiednim miejscu – wystarczy szybko przesunąć palec do góry po ekranie (pstryknąć). Niedawno pojawił się także tryb gry dla leworęcznych, przenoszący często używane przyciski na drugą stronę ekranu. Niektórym graczom sprawiał problemy, ale ostatnia aktualizacja naprawia te błędy.

Obraz

W aplikacji znalazła się też zapowiedź nowych kompozycji (skórek). Zmiany zostały zaprojektowane po to, by karty były wyraźniejsze i by łatwiej grało się na niewielkich ekranach smartfonów. Nie wszyscy są jednak zadowoleni z nowych projektów – nie ma to jak klasyczne, zielone tło.

Microsoft uruchomił teą nową stronę dla miłośników „niedzielnego grania”.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (21)