MikołEAj: rEAktywacja, czyli po raz kolejny rozdajemy gry Electronic Arts

MikołEAj: rEAktywacja, czyli po raz kolejny rozdajemy gry Electronic Arts

MikołEAj: rEAktywacja, czyli po raz kolejny rozdajemy gry Electronic Arts
24.01.2014 22:00, aktualizacja: 24.01.2014 22:31

Nasza okołogwiazkowa akcja MikołEAj, w której rozdaliśmy 50 najnowszych gier firmy Electronic Arts, cieszyła się wielkim zainteresowaniem czytelników. Wobec tego wspólnie z wydawcą zdecydowaliśmy się oto na jej rEAktywację. Przygotowaliśmy kolejny pakiet składający się z 15 kodów na Battlefielda 4, Need for Speed: Rivals oraz FIFA 14, a także 5 na SimCity wraz z dodatkiem Miasta Przyszłości. Łącznie do wzięcia jest ponownie 50 gier z cyfrowego sklepu Origin. Co trzeba zrobić tym razem, by móc liczyć na szczęście?

Ostatnim razem należało wypisać w komentarzu 3 funkcje albo cechy platformy Origin, które uważaliście za jej zalety, jednak żeby się już z tym nie powtarzać, teraz prosimy wszystkich chętnych o wyraźnie wypunktowane 3 propozycji ulepszeń dla platformy, wraz z krótkim uzasadnieniem tych pomysłów oczywiście. Rzecz jasna warto też wspomnieć, którą z gier z akcji chcielibyście najbardziej otrzymać, a którą w dalszej kolejności. Postaramy się to w miarę możliwości wziąć pod uwagę w losowaniu.

Akcja MikołEAj: rEAktywacja otwarta jest na wszystkich zarejestrowanych oraz zalogowanych czytelników portalu dobreprogramy. Możecie w niej brać udział od dzisiaj do 2 lutego. Zwycięzcy do 10 lutego powinni w zakładce z licencjami w profilach znaleźć kody na pobranie swoich gier z Origin. W losowaniu będziemy brali pod uwagę wyłącznie komentarze spełniające wyżej wymienione założenia. Nie ma limitu komentarzy, ale liczy się tylko pierwszy wpisujący się w założenia akcji. Innymi słowy kolejne nie zwiększają szans użytkownika na wygraną. Warto przy okazji przypomnieć sobie funkcje platformy, aby się nie dublować w pomysłach — pomogą w tym materiały wideo od Electronic Arts.

Origin : Twoje Centrum Gier

MikołEAj: rEAktywacja w pigułce:Rozdajemy kody na w sumie 50 gier PC, w tym 15x Battlefielda 4, 15x Need for Speed: Rivals, 15x FIFA 14 oraz 5x SimCity z dodatkiem Miasta Przyszłości Kody rozlosujemy pośród tych zarejestrowanych i zalogowanych czytelników, którzy w komentarzu wyraźnie wypunktowali 3 propozycje ulepszeń dla platformy Origin, poszczególne z tych pomysłów krótko uzasadniającAkcja trwa od 24 stycznia do 2 lutego. Do 10 lutego zwycięzcy powinni znaleźć kody na gry w zakładce z licencjami w swoich profilach na dobrychprogramach.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (431)