iOSGryLogiczne i karcianeMineField - Free Minesweeper Puzzle Game
MineField - Free Minesweeper Puzzle Game ikona

MineField - Free Minesweeper Puzzle Game

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

MineField to wierna kopia gry Saper, kultowej dla wielu użytkowników systemu operacyjnego Windows. Zagramy w nią zarówno na iPhone'ach, jak też na iPadach.

W grze użytkownik ma do wyboru trzy poziomy trudności: łatwy, średni i zaawansowany. Każdy z nich różni się wielkością planszy do zabawy: odpowiednio od małej do bardzo dużej, z ogromną liczbą elementów do odkrycia.

Scenariusz rozgrywki nie różni się od tego, który znamy z Sapera na system Windows. Na planszy złożonej z kwadratów odkrywamy kolejne pola, próbując uniknąć trafienia na miny. Pola odsłaniamy za pomocą dotknięcia ekranu, a przytrzymanie palca dłużej na wybranym polu pozwala oznaczyć je flagą lub znakiem zapytania. Z kolei podwójnym dotknięciem na polu z numerem odsłonimy pola sąsiadujące.

Gra MineField dostarcza prostej, ale bardzo wciągającej rozrywki. W aplikacji znajdziemy reklamy, ale nie utrudniają one zabawy. Ponadto, gra oferuje automatyczny zapis stanu rozgrywki, możemy również sprawdzać statystyki naszych osiągnięć.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentLong Han
Liczba pobrań64
Data aktualizacji17 lut 2021
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
MineField - Free Minesweeper Puzzle Game ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)