Miner 2049er Again na weekend

Miner 2049er Again na weekend

Redakcja
23.10.2009 17:42

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Miner 2049er Again - inspirujące, ponowne wydanie nagradzanej wielokrotnie w latach 80-tych pozycji o tak samo jak dziś brzmiącym tytule.

Akcja gry ma miejsce w kopalni, gdzie naszym podstawowym zadaniem będzie uprzątnięcie w każdym z 20 dostępnych układów, promieniotwórczych odpadów. W trakcie trwania rozgrywki zmagamy się z różnego rodzaju ruchomymi platformami, drabinami, windami, teleporterami oraz paskudnymi poczwarami. Przy okazji zbieramy przedmioty pozostawione przez innych górników zdobywając tym samym punkty bonusowe. Z układu na układ gra staje się coraz trudniejsza i w coraz większym stopniu zmusza do pracy nasze szare komórki.

Grę Miner 2049er Again można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Platformowe.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. Rozpoczął się wysyp hitów - polecamy recenzje chociażby SoulCalibur: Broken Destiny na PSP, nowej wirtualnej piłeczki EA, czyli FIFA 10 oraz wyśmienitego Uncharted 2: Among Thieves - dla tej gry warto kupić PS3. Ponadto przetestowaliśmy kartę Sapphire Radeon HD 5870, a także zrelacjonowaliśmy PGA 2009 - w Poznaniu spotkaliśmy same urocze hostessy...

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Hawken na weekend
Hawken na weekend
Rafał Szramowiat
Happy Wars na weekend
Happy Wars na weekend
Rafał Szramowiat
Infinity Wars na weekend
Infinity Wars na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (4)