AndroidGryZręcznościoweMissiles!
Missiles! ikona

Missiles!1.27

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Missiles! to prosta, ale bardzo wciągająca gra zręcznościowa. Sterujemy w niej małym samolotem, zbierając złote monety i przez cały czas uciekając przed lecącymi w naszą stronę rakietami wroga.

To gra, która przyda się, gdy czeka nas dłuższa podróż, oczekiwanie w kolejce do lekarza lub wtedy, gdy mamy przerwę na zajęciach w szkole lub na uczelni. Po zainstalowaniu programu, możemy wybrać sposób sterownia naszym samolotem: za pomocą przeciągnięć palcem po ekranie, używając joysticka ekranowego lub obracając urządzenie w lewo lub w prawo. Sens zabawy jest prosty. Sterując samolotem, musimy zbierać widoczne na niebie złote monety oraz dostępne okazjonalnie tarcze, które uchronią nas przed uderzeniem. Na sterowany przez nas samolot przez cały czas polują bowiem wrogie rakiety i trzeba sporo gimnastyki, aby przed nimi uciec. Gdy nam to się uda i sprawimy, że pociski znikną, po chwili nadlecą kolejne. To wszystko sprawia, że Missiles! potrafi mocno wciągnąć i trudno się oderwać od tej gry.

Dzięki złotym monetom, które zdobędziemy w trakcie naszych podniebnych przygód, będziemy mogli kupić kolejne nowe samoloty do sterowania nimi.

W grze zawarto moduł, który pozwala zintegrować Missiles! z usługą Gry Google Play. Korzystając z niego, będziemy mogli zapisywać nasze wyniki osiągane w grze w chmurze Google, synchronizować je między urządzeniami, a także odblokowywać kolejne osiągnięcia.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentMacaque
Liczba pobrań118
Data aktualizacji26 lip 2019
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Missiles! ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)