100 mln IE7 na całym świecie!

Strona główna Aktualności

O autorze

Najnowsza wersja przeglądarki Internet Explorer 7 odnotowała już ponad 100 mln instalacji na komputerach znajdujących się na całym świecie, jak poinformował Tony Chor na oficjalnym blogu.

Jednakże ważniejszym elementem niż instalacja aplikacji jest korzystanie z niej. Według wiodącej firmy WebSideStory badającej wykorzystywanie przeglądarek internetowych w ubiegłym tygodniu ponad 25% wszystkich odwiedzających strony internetowe korzystało z najnowszego produktu Internet Explorer 7 firmy Microsoft. To osiagnięcie daje IE 7 drugie miejsce, zaraz po IE6 w kategorii najczęściej używanych przegladarek. Microsoft oczekuje, że te liczby będą dalej rosły gdy korporacja wyda kolejne zlokalizowane wersje, zwiekszy zakres dystrybucji przeglądarki przez Aktualizacje automatyczne i ogłosi dostępność Windows Vista dla klientow indywidualnych - już 30 stycznia.

Wszyscy, którzy do tej pory nie zaktualizowali jeszcze przeglądarki Internet Explorer do wersji 7 mogą pobrać ją z naszego vortalu w dziale PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Przeglądarki WWW i klienty poczty e-mail.

© dobreprogramy
s