Mobirise, Mylio, MacClean, Slimjet i The Simpsons – najciekawsze programy tygodnia

Mobirise, Mylio, MacClean, Slimjet i The Simpsons – najciekawsze programy tygodnia

Mobirise, Mylio, MacClean, Slimjet i The Simpsons – najciekawsze programy tygodnia
30.07.2016 11:42, aktualizacja: 30.07.2016 13:16

Mam nadzieję, że lubicie programy, których nazwa zaczyna się na literę „M”. Przed Wami kolejny przegląd najciekawszych nowości z naszej bazy programów. Wszystkie nowości znajdziecie na stronie Nowe Programy, gdzie możecie wybrać swój ulubiony system operacyjny.

Mobirise

Mobirise to banalnie prosty w obsłudze program do tworzenia prostych, ale nowoczesnych stron internetowych, które będą świetnie wyglądać na ekranach różnego rozmiaru. Całą stronę można przygotować bez znajomości HTML-a czy CSS. Od razu można przetestować działanie widżetów, menu i interaktywnych elementów strony w widoku ekranu komputerowego, tabletu i smartfonu.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Mobirise działa na Windowsie i OS X.MylioMylio to nowoczesna przeglądarka graficzna, która pozwala posortować kolekcję zdjęć, filmów, PDF-ów i notatek, umieścić je na mapie, synchronizować z zewnętrznymi usługami i wprowadzić podstawowe poprawki. Program jest bardzo elastyczny. Można w nim układać i przeszukiwać zdjęcia na wiele sposobów, a także synchronizować między wieloma urządzeniami. Program pozwala pracować z kolekcjami z Flickra, Facebooka, Photos i dysków zewnętrznych, a także innych urządzeń, na których zainstalowana jest aplikacja.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Mylio działa na Windowsie, OS X, Androidzie i iOS. Bezpłatne konto użytkownika uprawnia do obsługi maksymalnie 3 urządzeń i 25 tys. fotografii, a także ma ograniczone możliwości edycji zdjęć (brak pędzli), nie przechowuje zdjęć w chmurze, nie integruje się z Lightroomem i nie otwiera RAW-ów.

MacClean

MacClean to nowoczesny, bardzo drobiazgowy program do usuwania zbędnych plików z systemu OS X od wersji 10.7 do testowej wersji macOS Sierra. Program odnajduje i usuwa pliki pozostawione przez odinstalowane programy, niepotrzebne już ustawienia i pliki użytkownika, znajduje pliki nieużywane, największe pliki na dysku, duplikaty, zbędne tłumaczenia, a także odinstalowuje programy. Znajduje się tu także prosty skaner antywirusowy i monitor dostępu do różnych plików, który może pomóc wykryć obecne w systemie złośliwe programy.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Slimjet

W tym tygodniu ukazała się nowa wersja przeglądarki Slimjet, bazującej na Chromium. Slimjet wygląda bardzo podobnie, ale została wyposażona w takie dodatki, jak możliwośc pobierania filmów i plików dźwiękowych z YouTube'a, uzupełniania formularzy, tłumaczenia zawartości stron, szybkiego sprawdzania prognozy pogody czy wygodnego korzystania z serwisów społecznościowych.

350180598855985089

Najnowsza wersja przeglądarki wykorzystuje Chromium 51. Wyłączona została Java, Silverlight i inne wtyczki NPAPI.

The Simpsons Tapped Out

The Simpsons Tapped Out to typowa gra, w której trzeba zbudować miasto. W tym przypadku Homer musi odbudować Springfield po katastrofie nuklearnej, którą sam spowodował, ale nikomu się do tego nie przyzna. W miarę postępu prac pojawiają się kolejne znane z serialu postacie i charakterystyczne budynki. Jednym z celów jest zebranie całych rodzin.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Postacie mogą wykonywać charakterystyczne dla nich zadania i pomagać zdobywać punkty doświadczenia. Podczas gry można również odwiedzać alternatywne wersje miasta, tworzone przez innych graczy. Przynosi to obustronne korzyści. Warto odwiedzać je każdego dnia.

The Simpsons: Tapped Out -- Get It On Google Play

W The Simpsons Tapped Out można zagrać na Androidzie.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)