Mobirise, Mylio, MacClean, Slimjet i The Simpsons – najciekawsze programy tygodnia

Mobirise, Mylio, MacClean, Slimjet i The Simpsons – najciekawsze programy tygodnia

30.07.2016 11:42, aktual.: 30.07.2016 13:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Mam nadzieję, że lubicie programy, których nazwa zaczyna się na literę „M”. Przed Wami kolejny przegląd najciekawszych nowości z naszej bazy programów. Wszystkie nowości znajdziecie na stronie Nowe Programy, gdzie możecie wybrać swój ulubiony system operacyjny.

Mobirise

Mobirise to banalnie prosty w obsłudze program do tworzenia prostych, ale nowoczesnych stron internetowych, które będą świetnie wyglądać na ekranach różnego rozmiaru. Całą stronę można przygotować bez znajomości HTML-a czy CSS. Od razu można przetestować działanie widżetów, menu i interaktywnych elementów strony w widoku ekranu komputerowego, tabletu i smartfonu.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Mobirise działa na Windowsie i OS X.MylioMylio to nowoczesna przeglądarka graficzna, która pozwala posortować kolekcję zdjęć, filmów, PDF-ów i notatek, umieścić je na mapie, synchronizować z zewnętrznymi usługami i wprowadzić podstawowe poprawki. Program jest bardzo elastyczny. Można w nim układać i przeszukiwać zdjęcia na wiele sposobów, a także synchronizować między wieloma urządzeniami. Program pozwala pracować z kolekcjami z Flickra, Facebooka, Photos i dysków zewnętrznych, a także innych urządzeń, na których zainstalowana jest aplikacja.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Mylio działa na Windowsie, OS X, Androidzie i iOS. Bezpłatne konto użytkownika uprawnia do obsługi maksymalnie 3 urządzeń i 25 tys. fotografii, a także ma ograniczone możliwości edycji zdjęć (brak pędzli), nie przechowuje zdjęć w chmurze, nie integruje się z Lightroomem i nie otwiera RAW-ów.

MacClean

MacClean to nowoczesny, bardzo drobiazgowy program do usuwania zbędnych plików z systemu OS X od wersji 10.7 do testowej wersji macOS Sierra. Program odnajduje i usuwa pliki pozostawione przez odinstalowane programy, niepotrzebne już ustawienia i pliki użytkownika, znajduje pliki nieużywane, największe pliki na dysku, duplikaty, zbędne tłumaczenia, a także odinstalowuje programy. Znajduje się tu także prosty skaner antywirusowy i monitor dostępu do różnych plików, który może pomóc wykryć obecne w systemie złośliwe programy.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Slimjet

W tym tygodniu ukazała się nowa wersja przeglądarki Slimjet, bazującej na Chromium. Slimjet wygląda bardzo podobnie, ale została wyposażona w takie dodatki, jak możliwośc pobierania filmów i plików dźwiękowych z YouTube'a, uzupełniania formularzy, tłumaczenia zawartości stron, szybkiego sprawdzania prognozy pogody czy wygodnego korzystania z serwisów społecznościowych.

Obraz

Najnowsza wersja przeglądarki wykorzystuje Chromium 51. Wyłączona została Java, Silverlight i inne wtyczki NPAPI.

The Simpsons Tapped Out

The Simpsons Tapped Out to typowa gra, w której trzeba zbudować miasto. W tym przypadku Homer musi odbudować Springfield po katastrofie nuklearnej, którą sam spowodował, ale nikomu się do tego nie przyzna. W miarę postępu prac pojawiają się kolejne znane z serialu postacie i charakterystyczne budynki. Jednym z celów jest zebranie całych rodzin.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Postacie mogą wykonywać charakterystyczne dla nich zadania i pomagać zdobywać punkty doświadczenia. Podczas gry można również odwiedzać alternatywne wersje miasta, tworzone przez innych graczy. Przynosi to obustronne korzyści. Warto odwiedzać je każdego dnia.

The Simpsons: Tapped Out -- Get It On Google Play

W The Simpsons Tapped Out można zagrać na Androidzie.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)