Moderzy odtworzyli GTA: Liberty City Stories w pecetowym San Andreas. Można przejść fabułę

Moderzy odtworzyli GTA: Liberty City Stories w pecetowym San Andreas. Można przejść fabułę26.11.2018 09:05
Moderzy odtworzyli GTA: Liberty City Stories w pecetowym San Andreas. Można przejść fabułę

Grand Theft Auto: Liberty City Stories zostało wydane w 2005 r. jako ekskluzywny tytuł na PSP, a po niespełna roku doczekało się konwersji na PS2. Na przełomie 2015 i 2016 r. wydano też wersję dla systemów mobilnych, Androida oraz iOS, jednak pecety tytuł ten pominął. Niemniej od czego są moderzy, prawda?

Właśnie światło dzienne ujrzała pierwsza stabilna wersja modyfikacji do kultowego San Andreas, umożliwiająca zapoznanie się z fabułą LCS.

Za projekt odpowiada zespół fanów serii, określający się mianem Royal Game Army Ranger Studio. Co ciekawe, początkowo całe przedsięwzięcie wystartowało już niemalże w dniu premiery gry, ale z jakiegoś powodu w 2008 r. pomysł porzucono, by ostatecznie powrócić do niego blisko dekadę później. A efekt można podziwiać na poniższym nagraniu z rozgrywki.

GTA SA Liberty City Stories Mod! PC EDITION!

Jak widać, mod przenosi nie tylko charakterystyczną dla Liberty City stylistykę czy postaci, na czele z głównym bohaterem Antoniem Ciprianim, ale dosłownie kompletną grę. Autorzy twierdzą, że wiernie oddali całe miasto, w tym wnętrza budynków, i pojazdy, a wszystkie misje oraz zdania w nich wykonywane są zgodne z oryginałem. Czyli jest to niejako fanowski port Grand Theft Auto: Liberty City Stories, tyle że oparty na silniku San Andreas.

Paczkę udostępniono poprzez platformę ModDB. Tam znajduje się również instrukcja instalacji. Co zrozumiałe, do uruchomienia przeróbki niezbędna jest pełna wersja gry GTA: San Andreas.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (51)