AndroidRozrywka i hobbyCzytniki ebookówMoon+ Reader
Moon+ Reader ikona

Moon+ Reader8.3

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Moon+ Reader to bardzo rozbudowana, mobilna aplikacja do czytania e-booków. Poza ogromną ilością opcji, jej główną zaletą jest lista wspieranych formatów.

Za pomocą programu otworzymy książki w takich formatach jak epub, pdf, mobi, chm, cbr, cbz, umd, fb2, txt, html, rar, zip i OPDS. Mogę one pochodzić z pamięci naszego urządzenia jak i popularnych chmur takich jak Dropbox czy też Dysk Google.

Ilość dostępnych w Moon+ Reader opcji i konfiguracji może przerazić przy pierwszym kontakcie. Prawie każdy element programu możemy edytować i dopasować pod nasze preferencje. Poza standardowymi zmianami w wyglądzie tekstu i tła możemy np. wybrać jedną z kilku metod obracania strony (w tym za pomocą przycisków głośności i automatyczne) czy też tryb zdrowe oczy. Program wspiera także słowniki online i offline, na liście znalazły się między innymi: Google, ColorDict, GoldenDict, ABBYY Lingvo, Fora itp.

Przy tak dużej ilości ustawień udało się jednak zachować czytelność, a całość bardzo zgrabnie wpisuje się w stylistkę material design. Wymienione powyżej opcje to tylko część z możliwości darmowej wersji Moon+ Reader. Dostępna jest także płatna edycja PRO, która poza likwidacją reklam dodaje kolejne rozwiązania, takie jak np. wsparcie dla systemowego syntezatora mowy, czy też dostęp do rozbudowanych statystyk czytania. W wersji darmowej Moon+ Reader to jedna z najbardziej rozbudowanych i najładniejszych aplikacji do obsługi e-booków spośród dostępnych w Google Play.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
ProducentMoon+
Liczba pobrań3 782
Data aktualizacji11 sie 2023
System operacyjnyAndroid 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Moon+ Reader ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)