Motorola One Power: smartfon, którego definicją jest konfrontacja

Motorola One Power: smartfon, którego definicją jest konfrontacja

Motorola One Power: smartfon, którego definicją jest konfrontacja
30.05.2018 18:37

Nowy smartfon Motoroli otrzyma zupełnie odświeżone wzornictwo. Nie będzie przypominał obecnych urządzeń z linii Moto. Ponadto może zapoczątkować nową serię urządzeń w portfolio producenta.

Serwis Android Headlines donosi o nowym sprzęcie, który niebawem wzbogaci ofertę Motoroli. Nowy smartfon będzie nazywał się Motorola One Power. Nie znamy jeszcze jego specyfikacji, ceny i daty premiery. Podejrzewa się jednak, że będzie to urządzenie z minimum średniej półki lub nawet topowy model.

Na początku wspomnieliśmy o nowym wzornictwie. Owszem będzie to zauważalny powiew świeżości, ale wprowadzone zmiany wyłącznie odróżnią smartfon od pozostałych modeli Motoroli. One Power otrzyma wycięcie w ekranie i kamerę z tyłu składającą się z dwóch obiektywów.

Obraz

Grafika, która ma przedstawiać oficjalny wygląd nowego smartfonu, wyraźnie pokazuje, że mamy do czynienia z kolejną inspiracją iPhonem X. Niestety, prawdopodobnie będzie to kolejne nudne pod względem wyglądu urządzenie. Co więcej, kopiujące wątpliwe atrakcyjnego konkurenta. Czyżby Motorola w ten sposób chciała powalczyć z nowymi topowymi smartfonami? Pozostaje mieć nadzieję, że oprogramowanie lub chociażby kamery, będą oferować coś wyjątkowego.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (27)