AndroidNarzędziaMigracja danychMove to iOS
Move to iOS ikona

Move to iOS3.5.3

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Move to iOS to pierwsza aplikacja od firmy Apple wydana na urządzenia z Androidem. Ma nam pomóc w migracji na system iOS przenosząc najważniejsze dane.

Za pomocą aplikacji Move to iOS (Przejdź do iOS) przeniesiemy pomiędzy systemami takie dane jak: kontakty, wiadomości sms, zdjęcia i filmy z kamery, zakładki internetowe, konta pocztowe oraz kalendarze. Proces jest możliwy tylko podczas konfigurowania urządzenia z iOS, co nie jest w żaden sposób wytłumaczone w opisie jak i samej aplikacji. Do znanych już opcji założenia nowego konta oraz zalogowania na obecne dołączyła opcja przeniesienia danych z Androida.

Kolejnym krokiem jest sparowanie urządzeń poprzez przepisanie odpowiedniego kodu. Niestety nie mamy możliwości wyboru jakie dane chcemy przesłać, możemy jedynie zgodzić się na wspomniany wyżej pakiet. Podczas operacji Apple zaleca aby nie przechodzić do innych aplikacji. Całość nie powinna trwać dłużej niż kilka minut.

Aplikacja Move to iOS dostępna jest za darmo w sklepie Google Play. Posiada w pełni przetłumaczony interfejs. Podczas testów cały proces przebiegł bezproblemowo.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentApple, Inc.
Liczba pobrań3 871
Data aktualizacji13 maj 2024
System operacyjnyAndroid 6.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Move to iOS ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)