WindowsMultimediaKatalogowanie zasobów multimedialnychMovienizer
Movienizer ikona

Movienizer10.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Movienizer to oferujące spore możliwości narzędzie, służące do katalogowania i organizowania kolekcji filmów, które stworzone zostało przez miłośników kinematografii.

Korzystając z programu łatwo i sprawnie uporządkujemy nawet liczący kilka tysięcy pozycji zbiór filmów. Movienizer działa na zasadzie multimedialnej encyklopedii, do której możemy dodawać nowe wpisy dotyczące posiadanych czy też obejrzanych filmów, seriali itp. Organizer ten z powodzeniem posłużyć może również do notowania informacji np. o tym komu i kiedy pożyczyliśmy ulubioną pozycje z naszej filmoteki.

Poza funkcją gromadzenia informacji na temat posiadanych filmów program daje również możliwość przechowywania danych na temat aktorów, reżyserów i innych osób mających wpływa na powstanie danego filmu. Twórcy dodali do aplikacji funkcje, pozwalające sprawnie odszukiwać wybrane pozycje na podstawie różnych kryteriów - w tym również oceny użytkownika.

Movienizer potrafi pobierać dane o filmie z internetowych baz danych. Nie zabrakło w nim również wbudowanego odtwarzacza, umożliwiającego odtwarzanie multimediów bez konieczności korzystania z zewnętrznego oprogramowania.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.01 ocena
Twoja ocena
ProducentManiac Tools
Liczba pobrań581
Data aktualizacji2 lip 2019
Rozmiar pliku23.89 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Movienizer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)