Możesz uwiecznić swoje szablony HDR w nadchodzącym PaintShop Pro

Możesz uwiecznić swoje szablony HDR w nadchodzącym PaintShop Pro

Możesz uwiecznić swoje szablony HDR w nadchodzącym PaintShop Pro
29.05.2015 16:07, aktualizacja: 29.05.2015 16:41

Corel przygotowuje się do wydania kolejnej wersji programu PaintShop Pro. Częścią przygotowań jest konkurs dla fotografów, którzy w tym programie tworzą obrazy HDR.

Obraz

Firma Corel oferuje użytkownikom wyjątkową okazję do przyłączenia się do tworzenia kolejnej wersji ich ulubionego programu graficznego. Według badań sposobu korzystania z programów firmu Corel wielu użytkowników bazuje na przedefiniowanych ustawieniach i są one cennym dodatkiem do wielu modułów. HDR Lab zawiera już kilka predefiniowanych ustawień, ale z pewnością nie wyczerpują one możliwości programu.

Fotograficy, którzy pracują z obrazami o szerokiej rozpiętości tonalnej, mogą udostępnić zespołowi Corel Photo swoje ulubione ustawienia, nadać im nazwę i opisać wedle własnego uznania. Najlepsze z nich zostaną dołączone do kolejnej wersji PaintShopa Pro, wraz z informacją o autorze.

Jeśli ktoś jeszcze nie wie, jak zapisać swoje ulubione ustawienia, może skorzystać z instrukcji:

Creating HDR Presets in PaintShop Pro.

Swoją kolekcję ustawień można wysłać do Corela za pośrednictwem formularza. Termin przesyłania zgłoszeń mija 5 czerwca.

Przy tej okazji Corel informuje, że intensywnie pracuje nad ulepszeniem mechanizmu składania obrazów HDR w PaintShopie Pro. Proces ma być szybszy, a możliwości bogatsze dzięki wykorzystaniu potencjału, jaki drzemie w społeczności użytkowników.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)