Można przystąpić do testów kolejnego Windowsa. Ścieżka „Skip Ahead” ponownie otwarta

Można przystąpić do testów kolejnego Windowsa. Ścieżka „Skip Ahead” ponownie otwarta

Można przystąpić do testów kolejnego Windowsa. Ścieżka „Skip Ahead” ponownie otwarta
24.07.2018 10:21, aktualizacja: 24.07.2018 12:18

Microsoft ponownie otworzył ścieżkę „Skip Ahead” dla testerów Windowsa. Mogą się do niej zapisać osoby zainteresowane wcześniejszym przetestowaniem Windowsa 10 w wersji Redstone 6, zanim kompilacja trafi do reszty Insiderów.

Pierścień znany jako „Skip Ahead” jest otwierany tylko przy szczególnych okazjach. Po wydaniu Windowsa 10 kompilacji 17713 na początku miesiące Microsoft zapowiedział, że ścieżka ta zostanie całkowicie zresetowana. Proces ten został zakończony i testerzy mogą zapisywać się do niej od nowa.

Po zapisaniu się do tej części testów Windowsa można uzyskać wcześniejszy dostęp do nadchodzących kompilacji Windowsa 10. Są to wczesne wydania z gałęzi RS_PRERELEASE. Ponieważ rozwój wersji Redstone 5 dobiega końca, w najszybszym pierścieniu znajdziemy lada moment kompilacje Redstone 6 z najświeższymi nowościami (i najmniej stabilne, o czym warto pamiętać przed instalacją).

Obraz

Warto pamiętać, że w liczba miejsc w „Skip Ahead” jest ograniczona. Gdy zostanie osiągnięta, ścieżka zostanie ponownie zamknięta. Przyłączenie się do tej ścieżki jest bardzo proste – wystarczy przejść do ustawień systemu, do części Aktualizacje i zabezpieczenia, gdzie znajduje się sekcja „Niejawny program testów systemu Windows”. W niej możemy wybrać ścieżkę otrzymywania aktualizacji. Wybieramy oczywiście „Skip ahead to the next Windows release”.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (33)