MSI Fan Day w Cybermachinie. O e-sporcie i planach MSI w Polsce

MSI Fan Day w Cybermachinie. O e‑sporcie i planach MSI w Polsce

MSI Fan Day w Cybermachinie. O e-sporcie i planach MSI w Polsce
13.10.2016 16:44

W minioną sobotę, 8 października, we wrocławskim klubie Cybermachine miał miejsce pierwszy MSI Fan Day – zorganizowana przez MSI impreza, która usiana była atrakcjami nie tylko dla miłośników CS:GO, ale także zainteresowanych sprzętem różnej klasy, czy po prostu wydarzeniami z gamingowego światka.

Obraz

Zainteresowanie MSI Fan Day przerosło oczekiwania, co pozwala mieć nadzieję, że inauguracyjne wydarzenie rozpocznie nowy imprezowy cykl. Na miejscu nie zabrakło także redakcji dobrychprogramów i okazji do porozmawiania o planach MSI.

W Cybermachinie, którą na tę okazję zaadaptowano na kameralną świątynię e-sportu, stanęły przygotowane przez MSI zestawy, na których osiem drużyn konkurowało w CS:GO. Duża liczba graczy spowodowała pewnymi przesunięciami w harmonogramie, jednak także goście obserwujący rozgrywkę nie mogli narzekać na nudę[img=Cybermachina93]Nie zabrakło zatem cosplayerek, stoiska, gdzie przetestować można było gogle HTC Vive czy możliwości przeprowadzenia miniturnieju w Fifę 17. Warto było też udać się do pobliskiego sklepu X-KOM-u, gdzie w czasie trwania imprezy można było kupić sprzęt MSI w promocyjnych cenach.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Mimo iż sobotni Fan Day był jedną z wielu takich gamingowych imprez organizowanych przez MSI, to pierwszy raz zagościł we wrocławskiej Cybermachinie. Można mieć nadzieję że wkrótce gracze będą mieli jeszcze więcej okazji, by wziąć udział w podobnych wydarzeniach – MSI szuka miejsca we Wrocławiu, gdzie planuje na stałe stworzyć strefę, w której każdy chętny będzie mógł zapoznać się z najnowszym sprzętem.

Kwestia tego jaki sprzęt będzie dostępny to osobny temat. Myślimy o stworzeniu takiej strefy we Wrocławiu, w której ogólnodostępny będzie sprzęt MSI. Jest to przede wszystkim krok w stronę samych graczy, którzy zyskają możliwość przetestowania go przed zakupem.
Obraz

Ponadto MSI planuje także organizację warsztatów z cosplayerami, co stanowi przecież w Polsce odpowiedź na prężnie rozwijający się kulturowy fenomen. Wygląda zatem na to, że MSI Fan Day będzie stanowiło jedynie punkt wyjścia, a wkrótce będziemy mieli okazję zaprosić Czytelników na kolejne imprezy.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)