MSI Polska zaprasza na IEM Expo 2019. Finały Amatorskiej Ligi Esportowej MSI

MSI Polska zaprasza na IEM Expo 2019. Finały Amatorskiej Ligi Esportowej MSI

Źródło: Materiały prasowe MSI
Źródło: Materiały prasowe MSI
Piotr Urbaniak
20.02.2019 12:30

MSI Polska zapowiada na IEM Expo 2019 finały Amatorskiej Ligi Esportowej MSI oraz liczne atrakcje dla graczy i fanów e-sportu, zapraszając na swoją scenę wszystkich zainteresowanych.

Firma pojawi się podczas obu weekendów imprezy w Katowicach, w dniach 22-24 lutego oraz 1-3 marca 2019 roku. Główną atrakcją będzie możliwość dopingowania finalistów aż trzech turniejów finałowych rozgrywanych w ramach drugiego sezonu Amatorskiej Ligi Esportowej MSI – ALEM. Zawodnicy zmierzą się tam w Rainbow Six, Counter-Strike oraz League of Legends.

Obok starć na wirtualnych polach walki, na scenie odbędą się spotkania ze znanymi influencerami oraz zawodnikami e-sportowymi, na czele z drużyną ACTINA PACT, a także konkursy i miniturnieje z, jak twierdzi producent, atrakcyjnymi nagrodami. Zapowiedziano m.in. quiz wiedzy o e-sporcie, zabawę polegającą na rozpoznaniu muzyki z gier, a nawet... zawody w robieniu brzuszków i pompek. Zostanie ponadto rozegrany mecz pokazowy pomiędzy zawodnikami ACTINA PACT a fanami.

Amatorska Liga Esportowa MSI IEM EXPO 2019 | Turniej Rainbow Six Siege Półfinał

Głównymi gwiazdami sceny mają być Patryk „Rojo” Rojewski, wieloletni ambasador MSI Polska, oraz Jakub „Kromka” Górka, streamer gier. Ten pierwszy skomentuje gościnie jedno ze starć w League of Legends, ten drugi zaś – zagra ze swoimi widzami w Rainbow Six. Poza tym obaj panowie zmierzą się w Rainbow Six ze sobą na wzajem i odpowiedzą na pytania ze strony odwiedzających.

Finały ALEM datowane są na 22, 23 i 24 lutego. Reszta atrakcji potrwa natomiast przez oba weekendy. Ich pełną listę wraz z dokładniejszym harmonogramem znajdziecie na Facebooku. Scena MSI Polska będzie zlokalizowana w hali Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach na Stoisku B4. Turnieje i konkursy będą się odbywały każdego z dni działania sceny od godziny 11:00 do 21:00. Transmisję będzie można oglądać na żywo na kanale YouTube MSI Gaming Poland.

Promocje okolicznościowe w x-kom

A gdyby ktoś niekoniecznie interesował się e-sportem i grami, a mimo wszystko zdecydował odwiedzić IEM 2019 – odbędzie się również premiera kilku nowych produktów w ofercie MSI. Jednym z nich są wydajne notebooki gamingowe z serii GS75 Stealth oraz notebooki przeznaczone do pracy kreatywnej PS63 MODERN – obie serie są oparte o ósmą generację procesorów Intel Core i9. Kolejnymi są wyposażone w najnowsze technologie dostępne na rynku desktopy Trident X oraz Trident A. Listę premier zamyka gamingowy monitor Oculux NXG251R, przeznaczony do wykorzystania przez graczy zorientowanych na tytuły e-sportowe.

Partnerem stoiska MSI Polska jest firma x-kom, która przygotowała z tej okazji kilka promocji.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)