WindowsGrafikaProgramy do projektowania CADMultiphysics Simulation dla IronCAD
Multiphysics Simulation dla IronCAD ikona

Multiphysics Simulation dla IronCAD2018u1 SP1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Multiphysics dla IronCAD to dodatek do programu IronCAD, który wprowadza do programu możliwość przeprowadzania symulacji fizycznych bez zmiany narzędzia. Wystarczy do projektu dodać ograniczenia ruchu, materiał i działające siły, by wygenerować symulację.

Multiphysics ma tryb automatycznego przeliczania zjawisk i może aktualizować dane po zmianie parametrów i bryły, szybko generując aktualne informacje.

Program pozwala pracować z różnymi zjawiskami fizycznymi, jak zewnętrzne siły, napięcia, zmiany termiczne i elektrostatyczne. Program może działać w trybach statycznym, wypaczeń, dynamicznym (akcja i reakcja) i wibracyjnym. Program można także wykorzystać do modelowania elementów elastycznych. Dostępny jest także pakiet do modelowania fizyki płynów.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
3.01 ocena
Twoja ocena
ProducentIronCAD, LLC.
Liczba pobrań347
Data aktualizacji25 lip 2018
Rozmiar pliku9.74 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Multiphysics Simulation dla IronCAD ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)