WindowsNarzędziaNarzędzia administracyjne i internetoweMultiplicity
Multiplicity ikona

Multiplicity3.44

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Multiplicity to niewielkie i poręczne narzędzie, z pomocą którego możliwe jest wygodne sterowanie wieloma komputerami w obrębie sieci lokalnej. Jego funkcje obejmują także bezpieczny transfer plików pomiędzy stacjami roboczymi czy też odtwarzanie dźwięku z innego komputera.

Narzędzie z powodzeniem wykorzystać można w niewielkiej sieci domowej lub firmowej do świadczenia zdalnej pomocy i sprawnej wymiany dowolnych danych pomiędzy wieloma komputerami. To jednak nie wszystkie możliwe zastosowania i oferowane przez program funkcje. Multiplicity daje możliwość zdalnego sterowania stacjami roboczymi, które nie posiadają monitora, myszki i klawiatury, łatwego kopiowania danych (przy użyciu schowka systemowego), odtwarzania dźwięków z wszystkich komputerów na jednej, głównej stacji roboczej, a także blokowania wszystkich komputerów zaledwie jednym kliknięciem myszki. Nie zabrakło także funkcji transferu plików, wspierającej mechanizm "przeciągnij-i-upuść".

Multiplicity zapewnia bezpieczeństwo wszystkich przesyłanych pomiędzy komputerami danych, dzięki wykorzystaniu szyfrowania AES-256. Oprogramowanie potrafi sprawnie zarządzać zarówno pojedynczą stacją roboczą, jak również nawet 9 komputerami jednocześnie. Jego obsługę ułatwia wsparcie dla skrótów klawiszowych, umożliwiających szybkie przełączanie pomiędzy stanowiskami. Narzędzie dobrze radzi sobie także ze sterowaniem systemami wielomonitorowymi.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań312
Data aktualizacji22 sty 2020
Rozmiar pliku10.03 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Multiplicity ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)