myPhone Metro to tanie, proste telefony z klapką

myPhone Metro to tanie, proste telefony z klapką

myPhone Metro to tanie, proste telefony z klapką
19.11.2015 13:39

Do oferty myPhone dołączają trzy nowe telefony, w tym dwa modele z klapką. Urządzenia skierowane są dla niewymagających użytkowników szukających telefonów służących do komunikacji ze znajomy. Ze względu na duże, czytelne przyciski powinny być również dobrym wyborem dla osób starszych.

Jeśli szukamy taniego telefonu z klapką, to myPhone przygotował dwie propozycje – Metro i Metro+. Oba modele posiadają 2,2-calowy w wyświetlacz o rozdzielczości 240 x 320 pikseli, a także zewnętrzny 1-calowy ekran na którym wyświetlana jest godzina i informacje o nieodebranych wiadomościach i połączeniach. Znajdziemy także gniazdo na kartę pamięci, skromną kamerkę VGA, funkcję latarki i skierowany przede wszystkim dla starszych osób przycisk SOS. Zastosowany akumulator ma 800 mAh pojemności. Modele różnią się ceną i obsługiwaną siecią komórkową – Metro kosztujący 169 zł to tylko sieć 2G, natomiast Metro+ pozwala na korzystanie z sieci 3G i kosztuje 249 zł.

Obraz

W ofercie myPhone pojawił się jeszcze jeden prosty telefon – model 6300. Posiada on 2,4-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 240 x 320 pikseli. Kamera to również skromne VGA, producent wyposażył go w gniazdo na kartę pamięci, latarkę i radio FM. Zaletą jest obsługa dwóch kart SIM. Cena to 89 zł.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)