Myszka Razer Atheris na dwóch bateriach AA wytrzyma 350 godzin

Myszka Razer Atheris na dwóch bateriach AA wytrzyma 350 godzin

17.08.2017 10:26, aktual.: 17.08.2017 12:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Razer postanowiła złagodzić największy problem bezprzewodowych myszek ograniczony czas pracy, czy to na akumulatorach, czy bateriach. Wprowadziła do swojej oferty myszkę Atheris, która na dwóch bateriach AA wytrzyma aż 350 godzin.

Nowa myszka skierowana jest nie tylko dla graczy, chociaż jak najbardziej można ją określić gamingową. W przeciwieństwie jednak dla wielu tego typu myszek, ma ona stonowane wzornictwo i, jak informuje, producent, sprawdzi się ona również na spotkaniach biznesowych. Jedną z jej największych zalet jest wspomnianych długi czas pracy – 350 godzin, czyli ponad 14 dni ciągłej pracy, to rewelacyjny wynik.

Producent chwal się również zastosowaniem bezprzewodowego systemu Adaptive Frequency Technology (ATF). Zapewnia on najwyższej jakości połączenie dla najbardziej niezawodnego i stabilnego przesyłu danych. System ATF udało się zaimplementować dzięki kompaktowemu transmiterowi USB, który można łatwo przechowywać w samej myszce, oraz łączności Bluetooth LE dla urządzeń nie posiadających portów USB.

Obraz

Wyżej wspomnieliśmy, że myszka jak najbardziej nadaje się do gier. Gracze docenią bowiem sensor optyczny o czułości 7200 DPI. Konstrukcja została dostosowana zarówno do osób praworęcznych, jak i tych lepiej władających lewą ręką.

Aktualnie Razer Atheris jest dostępna na stronie RazerStore.com i została wyceniona na 49,99 dolarów. Ogólnodostępna stanie się w czwartym kwartale bieżącego roku.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (40)