Na Ryby – nowa gra na nowej odsłonie dobregry.pl

Na Ryby – nowa gra na nowej odsłonie dobregry.pl

Na Ryby – nowa gra na nowej odsłonie dobregry.pl
17.07.2017 16:32

Nasza kolekcja przeglądarkowych gier sieciowych dobregry.pl powiększyła się dziś o nową pozycję – Na Ryby. Przy tej okazji możecie nie tylko liczyć na specjalne wydarzenia promocyjne, ale także na całkowicie nową odsłonę serwisu dobregry.pl.

Na Ryby to najpopularniejszy przeglądarkowy symulator wędkarstwa. Nie jest to jednak tylko gra zręcznościowa – możliwe jest całkiem zaawansowane rozbudowywanie sprzętu oraz wirtualne podróże po łowiskach na całym świecie, które różnić będą się nie tylko zarybieniem, ale także oprawą graficzną i dźwiękową.

350202307029526465

Gra nie jest nazywana symulatorem wędkarstwa na wyrost: do konkretnych lokalizacji trzeba będzie dostosować sprzęt, a realistyczne odwzorowanie zarybienia może nawet posłużyć zdobywaniu wiedzy o wędkowaniu, którą wykorzystać będzie można także poza przeglądarką ;-). Z tajnikami Na Ryby możecie zapoznać się w artykule, który wprowadzi Was w rozgrywkę.

Promocje

350202307029657537

Z okazji premiery Na Ryby w serwisie dobregry.pl możecie liczyć na specjalne wydarzenia i akcje, dzięki którym szybciej zdobędziecie doświadczenie i przedmioty.[frame]Każdy, kto zarejestruje się w grze za pośrednictwem naszego serwisu do końca miesiąca, otrzyma równowartość 5 euro do wykorzystania na zakupy w grze![/frame]Ponadto po rozpoczęciu gry na dobregry.pl już w najbliższy czwartek, 20 lipca, możecie liczyć na Złoty Połów, w którym za złowienie połyskujących złotem ryb można otrzymać wartościowe bonusy w grze.Jeszcze tego samego dnia w grze będzie dostępne całkowicie nowe łowisko, co oczywiście także wiąże się z okazją do zdobycia dodatkowych punktów. Najlepsze jednak zostawiamy na 30 lipca – wówczas w grze niezbędne akcesoria będzie można zdobyć z 70-procentową zniżką. Wszystko to jeszcze w tym miesiącu na dobregry.pl.

Nowe dobregry.pl

350202307029788609

W samym serwisie również pojawiły się spore zmiany. Oprócz powiększenia portfolio dostępnych gier, przygotowaliśmy także całkowicie nową szatę graficzną. Ponadto przy każdej grze znajdziecie także obszerniejsze objaśnienia dotyczące rozgrywki oraz fabuły gry. Udanej zabawy w nowym serwisie dobreygry.pl!

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)