Na WGW 2017 będzie konkurs cosplay. Rozdajemy wejściówki!

Na WGW 2017 będzie konkurs cosplay. Rozdajemy wejściówki!

Na WGW 2017 będzie konkurs cosplay. Rozdajemy wejściówki!
05.10.2017 15:18, aktualizacja: 10.10.2017 13:25

Trzecia edycja T-Mobile Warsaw Games Week i LifeTube Video Fest uczestnicy mają szansę wziąć udział w jednym z największych i najciekawszych konkursów cosplay, organizowanych w tej części Europy. Tradycyjnie nagradzane będą samodzielnie wykonane przebrania za postaci z gier komputerowych.

W tym roku odbędzie się już po raz trzeci konkurs cosplay organizowany w trakcie targów Warsaw Games Week, ponownie pod patronatem marek Good Loot oraz PlayStation Plus. W tym roku na najlepszych cosplayerów z Polski czeka nagroda Grand Prix w wysokości 2500 zł. Jury konkursu będzie przydzielało również specjalne wyróżnienia, na które przeznaczono łączną pulę w wysokości 1500 zł. Na zwycięzców czekają również nagrody fizyczne – tradycyjnie ubrania i gadżety od Good Loot oraz konsola Playstation 4 Pro i 2 kontrolery Dual Shock 4 od PlayStation.

Obraz

W ubiegłym roku w konkursie wzięło udział 55 cosplayerów. Zwyciężył kostium Aloy z Horizon: Zero Dawn, zaprezentowany przez Margaret. na brak konkurencji na pewno nie mogła narzekać i mamy nadzieję, że podobnie będzie w tym roku.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]
Obraz

W tym roku w jury zasiądą: cosplayer Michał Gwiazda z Crafts of Two, Tadeusz Zieliński oraz Kinga Kujawska jako reprezentantka firmy PlayStation Polska. Konkurs odbędzie się w sobotę 14 października o godzinie 15:00 na scenie głównej w hali numer 3. Zgłoszenia osób, które chciałyby wystartować w tym konkursie należy wysyłać na adres konkurs@cenega.com, oczywiście należy zapoznać się też z regulaminem konkursu.

Konkurs!

My też mamy dla Was konkurs, w którym nagrodami jest 10 jednodniowych wejściówek na WGW – 5 na piątek i 5 na niedzielę. Otrzymają je zalogowane osoby, które jako pierwsze odpowiedzą na pytanie:

Co połączy Hulka, Groota i LEGO podczas WGW?

Piszcie w komentarzach.

Wyniki konkursu

Wejściówki otrzymają osoby: Hmmkot, Coris87, Xamiro, Raj69, Ildefons, Spioszek1985, Svartalfr, Lukaszertel, Wark i PREZESKIC. Wejściówki otrzymacie pocztą elektroniczną na adres, na który zarejestrowaliście konto na naszym portalu.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (22)